2024-07-10

Łukasz „Juras” Jurkowski na wakacjach z córką. Zobacz foto!

Szybki, jednodniowy wypad sportowca i prezentera Polsatu do stolicy Włoch. Łukasz „Juras” Jurkowski odpoczywał już na urlopie w słonecznej Grecji, gdzie przebywał z ukochaną partnerką Pauliną i rodzicami. Kolejne wakacje przed startem nagrań do dziewiątego sezonu „Ninja Warrior Polska”, spędził z córką w Rzymie. Oto efekty tej krótkiej i spontanicznej, ale intensywnej wycieczki!

Szybki plan i realizacja
Łukasz „Juras” Jurkowski zdradził, jak doszło do tego, że znalazł się w Italii z dnia na dzień. - Wpadliśmy z moją córką Julką na jeden dzień do Rzymu. Bardzo spontanicznie ustalając wczoraj rano, co robimy spektakularnego. Fart chciał, że akurat był w miarę przystępny cenowo lot w niedzielę - opisał na Instagramie. - Solidnie pospacerowane, pysznie zjedzone i marzenie o zobaczeniu Koloseum spełnione - dodał.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Pizza obowiązkowo
Wypad do Włoch nie mógł się odbyć bez jednej rzeczy - pizzy! Ojciec z córką zjedli ją w okolicach zwiedzonego wcześniej Koloseum. Fani byli zachwyceni wypadem mistrza mieszanych sztuk walki i relacją w mediach społecznościowych. „Najlepiej”, „Bella ciao”, „Super”, „Ale radość” - napisali internauci w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Podróżowanie na wagę złota
Co jeszcze zobaczył „Juras” z córką w stolicy Italii? Rodzinny duet odwiedził między innymi Bazylikę Świętego Piotra i słynną Fontannę di Trevi . - Kolekcjonuj wspomnienia, a nie pieniądze. Szczególnie z bliskimi - zachęcał sportowiec i prowadzący „Ninja Warrior Polska”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat