2024-07-10

Drugi sezon serialu „Teściowie” jesienią 2024 roku w Polsacie

Pełne ponadczasowego humoru perypetie Nagórskich i Ledwoniów na antenie stacji! Drugi sezon „Teściów” z plejadą znanych i utalentowanych aktorów, m.in. Jolanty Fraszyńskiej, Joanny Kurowskiej, Julii Wieniawy, Cezarego Pazury, Cezarego Kosińskiego i Ignacego Lissa jesienią 2024 roku w Polsacie. W premierowych odcinkach do obsady dołączają m.in. Katarzyna Żak, Andrzej Nejman i Kinga Jasik oraz gościnnie Daniel Olbrychski.

O czym jest serial „Teściowie”?

To lekka, ponadczasowa opowieść o różnicach międzypokoleniowych. Jest zabawnie tym bardziej, że w tej historii ścierają się dwie pary o różnych światopoglądach i wartościach: posiadacze dojrzewalni bananów, dorobkiewicze - Violetta (Joanna Kurowska) i Zenon (Cezary Pazura) Nagórscy oraz skromni Ledwoniowie, Dorota (Jolanta Fraszyńska) i Roman (Cezary Kosiński). Do tego ciągłych kłopotów dostarczają im ich dzieci - Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss). Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

Drugie sezon pełen zaskoczeń

Akcja pierwszego sezonu „Teściów” zbudowana jest wokół związku Andżeliki i Lucjana Ledwonia, którzy nie widzą poza sobą świata. Pierwsze spotkanie ich rodziców to zderzenie, które uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń. Po wielu perypetiach - w drugim sezonie rodzinę Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub, a ponieważ życie nie znosi próżni, wkrótce i Lucek i Andżela zaczynają układać sobie życie na nowo. Tymczasem za ich rodzicami nie tylko zaczynają się ciągnąć stare kłopoty, ale dochodzą nowe: biznesy zawisają na włosku, dochodzą nieporozumienia małżeńskie i rodzinne. W obsadzie pojawiają się kolejne gwiazdy: Katarzyna Żak, Andrzej Nejman i Kinga Jasik. Ich bohaterowie wprowadzają sporo komplikacji, ale dostarczają przy tym mnóstwo dobrej zabawy. Gościnnie w serialu również Daniel Olbrychski.

Serial „Teściowie” powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy firmy wykonawczej TFP. Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka. Drugi sezon jesienią 2024 roku w Polsacie.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat