2024-07-08

Całe sezony ulubionych seriali. Zobacz te hity w Polsat Box Go!

Wszystkie odcinki drugiego sezonu trzech polskich produkcji, które miały premiery w ostatnim czasie: mrocznego thrillera psychologicznego „Krew”, satyry politycznej „Sługa narodu” i komedii obyczajowej „Rodzina na Maxa” są już dostępne w Polsat Box Go. To w szczególności dobra informacja dla tych widzów, którzy wolą oglądanie historii w całości i lubią długie seanse z ulubionymi bohaterami. Warto obejrzeć też kolejne odcinki „Zdrady”.

Drugi sezon serialu „Krew”
To kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru - „Blood”, który przez „The Guardian” został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat. W rolach głównych w drugim sezonie: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop i Kamil Kula. Do obsady dołączyli także m.in. Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko i Monika Krzywkowska. W Polsat Box Go są dostępne dwa sezony serialu.

Drugi sezon serialu „Sługa Narodu”
To kontynuacja historii nauczyciela, który przez zbiegi okoliczności i polityczne intrygi został prezydentem i musi nauczyć się życia jako głowa państwa. Na fali popularności ukraińskiego pierwowzoru odtwórca głównej roli i aktor komediowy Wołodymyr Zełenski wygrał wybory prezydenckie w Ukrainie w 2019 roku. W roli głównej Marcin Hycnar, któremu towarzyszą m.in.: Kamil Kula, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Dracz, Sławomir Orzechowski, Dorota Kolak i Magdalena Popławska. Oba sezony dostępne na platformie Polsat Box Go.

Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa”
„Rodzina na Maxa” to komedia obyczajowa - historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń są Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki) - para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku. W drugim sezonie nad bohaterami szybko gromadzą się czarne chmury. W rolach głównych występują: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk, a towarzyszą im m.in.: Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem. W serwisie Polsat Box Go można oglądać już całe dwa sezony produkcji.

Kolejne odcinki serialu „Zdrada”
Do serwisu trafiają także co piątek kolejne odcinki serialu „Zdrada”. To psychologiczny kryminał pełen ciemnych interesów i skomplikowanych relacji, którego osią jest historia miłosna. Produkcja jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego tytułu „Overspel”. W rolach głównych: Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk. 

Oferta dla fanów seriali i nie tylko
Wszystkie wyżej wymienione tytuły są dostępne w pakiecie Premium. Poza biblioteką seriali Polsat Box Go Premium oferuje ponad 100 kanałów TV, dostęp do wybranych programów Telewizji Polsat i TV4 przed ich emisją na antenie, nowości filmowe prosto z kina, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, programy rozrywkowe, informacje oraz bajki. Wybrane treści można oglądać w jakości 4K.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat