2024-07-09

Krzysztof Ibisz: Nowa „Awantura o kasę” to fajna przygoda

Trwają przygotowania do nagrań premierowych odcinków kultowego teleturnieju Polsatu. Gospodarz programu opowiada o tym, na jakim etapie są prace nad reaktywacją formatu, wspomina jego początki i wyzwania, jakie czekają ekipę i jego samego. „Awantura o kasę” jesienią w Polsacie. Na początek casting dla drużyn, które podejmą wyzwanie.

Powrót do przeszłości Polsatu

- Jestem mega podekscytowany - przyznaje Krzysztof Ibisz pytany o emocje, jakie towarzyszą mu w związku z powrotem programu na antenę. - Nowa „Awantura o kasę” to spełnienie moich marzeń. Przez lata wielu ważnym osobom w firmie zawracałem głowę, bo uważałem, że teleturniej to ważny gatunek, który powinien mieć swoje miejsce na ekranie. Myślę, że to będzie fajna przygoda. Na pewno dla nas i mamy nadzieję, że również dla naszych widzów - dodaje.

Bez bariery wieku

Mimo że od emisji ostatniego odcinka minęło niemal 20 lat, program jest stale w pamięci widzów. - Od lat codziennie dostaję maile z pytaniami o to, kiedy wróci „Awantura o kasę”. To kultowy program, który dzięki memom i cytatom zna nawet młode pokolenie. Wciąż te powiedzenia żyją w świadomości ludzi i weszły do popkultury, na przykład „Żółci vabank”, czy „Biorę po 200 złotych od każdej drużyny i słucham państwa” - przypomina Krzysztof Ibisz w rozmowie z POLSAT.PL, naśladując charakterystyczny sposób, w jaki wypowiadał te słowa przed laty.

Wielki sukces mimochodem

Realizacja nowego sezonu tak kultowej pozycji to ogromne wyzwanie. - Oczywiście robiąc ten program nie wiedzieliśmy, że przejdzie do legendy. Teraz myślimy o tym, żeby „Awantura o kasę” była nowym show, bazującym na tradycji. Właśnie nad tym pracujemy. Pierwsze odcinki nagrywamy w sierpniu, emisja na jesieni, nie mogę powiedzieć, kiedy dokładnie, ale wkrótce. Mamy świetną ekipę, cieszymy się na wspólną pracę i mam nadzieję, że przełoży się to na panoramiczne uśmiechy widzów - podsumowuje.

Zgłoszenia do programu „Awantura o kasę”

Jeśli chcesz wziąć udział w teleturnieju, nie zwlekaj. Zbierz czteroosobową drużynę, zgłoście się i dołączcie do grona uczestników nowej edycji „Awantury o kasę”. Casting do pierwszych odcinków programu trwa do 15 lipca 2024. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat castingów oraz formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem znajdziesz tutaj.

  

Awantura o kasę jesienią 2024 roku w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat