2024-06-26

„Awantura o kasę”: Fani reagują na powrót ulubionego show

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat teleturnieju. Informacja o powrocie programu „Awantura o kasę” i Krzysztofa Ibisza w roli prowadzącego rozpaliła fanów. Co pisali w komentarzach? Jakie elementy tego show wspominają najcieplej i z największym sentymentem? Program jesienią 2024 roku w Polsacie.

„Awantura o kasę” powraca

Jeśli jakiś teleturniej można określić mianem kultowego, to bez dwóch zdań jest to „Awantura o kasę”. Pasjonujące licytacje, intrygujące pytania, wielkie wygrane pieniężne, tajemnicza skrzynka z nagrodą niespodzianką, w której mógł być samochód albo... ogórek kiszony. Jesienią to wszystko znów będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez cyfrowypolsatnews.pl (@cyfrowypolsatnews.pl)

„Tyle lat na to czekałam!”

Teleturniej, który był emitowany w latach 2002-2005, cieszył się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że informacja o jego powrocie spotkała się z ogromnym odzewem w mediach społecznościowych. „Najlepszy teleturniej”, „To był jeden z teleturniejów, które oglądałem za dzieciaka”, „Nie oglądam telewizji od lat, ale chętnie włączę, bo to był super program”, „Super, bardzo lubiłem ten teleturniej”, „Tyle lat na to czekałam!” - pisali fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

„Książę polskiego teleturnieju”

Program prowadził Krzysztof Ibisz. W nowej odsłonie znów zobaczymy go w tej roli. Fani nie wyobrażali sobie innego scenariusza. „Krzysztof Ibisz to jest niezawodna marka sama w sobie”, „Ale super! Już jako maluch oglądałem teleturniej, a po 20 latach ten program powraca z panem Ibiszem”, „Jeśli będzie Krzysztof Ibisz prowadził, to jak najbardziej tak”, „Tylko i wyłącznie z panem Ibiszem, księciem polskiego teleturnieju!” - można przeczytać w komentarzach.

  

Awantura o kasę jesienią 2024 roku w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat