2024-06-24

Festiwal Piękna 2024: Kto zaśpiewa na galach finałowych?

Mister Supranational, Miss Polski i Miss Supranational to uczta nie tylko dla oczu. W Nowym Sączu bez dwóch zdań królować będzie piękno. Nie chodzi jednak tylko o uczestniczki i uczestników całego wydarzenia. Na każdej z gal finałowych nie może zabraknąć muzyki. Kto wystąpi i zaśpiewa na scenie? Festiwal Piękna 2024 od 4 do 6 lipca w Polsacie.

Solo i duety

Festiwal Piękna zainaugurują panowie, którzy w czwartek 4 lipca będą rywalizować o tytuł Mister Supranational 2024. O muzyczną atmosferę podczas tej gali zadba kilku artystów. W tym gronie będą Blanka, Gromee i Sara Chmiel, Kapela Ciupaga i Gromee oraz Jan Majewski, który zaprezentuje się w repertuarze Harry'ego Stylesa.

Przegląd hitów i wyjątkowy występ

W piątek 5 lipca odbędzie się 35. gala finałowa Miss Polski. Pokazom po raz pierwszy będzie towarzyszyła muzyka na żywo. A usłyszeć będzie można największe hity minionego 35-lecia, m.in. Michaela Jacksona, Celine Dion, Madonny, Stinga, Luciano Pavarottiego czy Barbry Streisand. To nie koniec atrakcji. Na scenie zaśpiewają trzy finalistki Miss Polski sprzed lat. - Monika Lewczuk, znana szerszej publiczności między innymi ze współpracy z Alvaro Solerem, z którym zaśpiewała w piosence „Libre”, Kasia Kwaśny, która już jako dziesięciolatka zadebiutowała na scenie jako aktorka musicalowa oraz Julia Marcinkowska, która śpiewa nieustannie od czwartego roku życia - wymienia w rozmowie z POLSAT.PL producentka gali Luiza Biedrzycka. W towarzystwie Karoliny Leszko, Sabiny Jeszka i Nicka Sincklera  wykonają medley dwóch utworów „Happy birthday” Stevie’go Wondera i „I’m Every woman” Whitney Houston. - Dla Moniki, Kasi i Julii jest to bardzo sentymentalny powrót na galę Miss Polski. Tutaj zaczęło się ich spotkanie z dużą publicznością, potem śledziliśmy ich rozwój i dokonania muzyczne i teraz zapraszamy je na jubileusz konkursu, bo to wielkie święto wszystkich pięknych dziewczyn, które do tej pory wzięły udział w wydarzeniu. Tym utworem rozpoczniemy huczne obchody 35-lecia Miss Polski - dodaje producentka. Co więcej, publiczność w sądeckim amfiteatrze i widzowie przed telewizorami posłuchają także koncertów Margaret i Kamila Bednarka.

„Lolita” rozpali scenę

W sobotę 6 lipca poznamy Miss Supranational 2024. Wyborom najpiękniejszej kobiety świata będą towarzyszyły występy wspaniałych artystów. Porywającą oprawę muzyczną stworzy między innymi słynna francuska piosenkarka Alizée, znana z przeboju „Moi... Lolita”. Singiel królował na listach przebojów i w samej Francji sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. Nie zabraknie także polskich artystów, którymi będą Mateusz Ziółko i Daria Marx. Tego pierwszego widzowie Polsatu znają m.in. z udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Festiwal Piękna 2024 w Polsacie

Mister Supranational 2024 relacja w czwartek 4 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.
Miss Polski 2024 relacja na żywo w piątek 5 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.
Miss Supranational 2024 relacja w sobotę 6 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat