2024-06-18

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez Roberta Janowskiego

Po dwóch latach oceniania i komentowania metamorfoz jeden z jurorów pożegnał się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Robert Janowski pełnił rolę jurora od siedemnastej do dwudziestej edycji show. Wcześniej, bo jesienią 2021 roku artysta zdobył Złotą Twoją Twarz jako najlepszy uczestnik 15. sezonu muzycznego programu Polsatu.

Wzajemne podziękowania

O zmianach w składzie jurorskim przed 21. edycją poinformowało oficjalne konto programu w mediach społecznościowych. „Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę!” - można przeczytać w treści posta. „Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi - jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też” - podsumował Robert Janowski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Zwycięzca i juror

Popularny piosenkarz, aktor i prezenter był uczestnikiem 15. edycji programu. W finale sięgnął po główną nagrodę jako Eric Clapton w utworze „Layla”. Od 17. do 20. edycji Robert Janowski był członkiem jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego skrupulatne oceny poznało aż 32 uczestników. Dzięki własnemu doświadczeniu, zdobytemu na scenie programu, doskonale wiedział, ile pracy i zaangażowania muszą włożyć uczestnicy, by wcielić się w muzyczne gwiazdy. To pozwalało mu na rzetelną i uczciwą ocenę. Służył im też zawsze cenną radą i potrafił dodać otuchy. 

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Robertowi Janowskiemu za tę owocną współpracę i również życzy wielu dalszych sukcesów.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo