2024-06-17

„Gliniarze” - odcinek 954: Jak odnaleźć ofiarę porywacza?

Młoda dziewczyna z plecakiem biegnie przez las. Jest wycieńczona i przerażona. Potyka się o własne nogi. Za nią pewnym krokiem podąża zamaskowany i uzbrojony mężczyzna. Nastolatka przewraca się, wyciąga telefon i zaczyna pisać SMS-a. Zanim go kończy, mężczyzna stoi obok niej. Bierze zamach i atakuje bezbronną ofiarę, której krzyku w tym miejscu nikt nie usłyszy.

Licealistka i jej nauczyciel bezskutecznie usiłują zgłosić zaginięcie osiemnastolatki - policja uznaje, że brakuje dowodów do uruchomienia śledztwa. Kuba i Natalia postanawiają jednak przyjrzeć się sprawie. Ustalają, że w domu nastolatki panuje alkoholizm, rodzice nie przejmują się jej zniknięciem. W pobliskim lesie zostaje odnaleziony telefon dziewczyny, a w nim niewysłany SMS do przyjaciółki: „Ktoś mnie śledzi”.

Pierwsze podejrzenia padają na byłego chłopaka zaginionej, który ma problem z narkotykami. Wkrótce jednak okazuje się, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, a wzorowa uczennica skrywała przed wszystkimi tajemnicę.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat