2024-06-05

„Powrót do życia”: Przecieki z planu nowego serialu. Zobacz!

Zakończyły się zdjęcia do produkcji Polsatu. Aktorzy i ekipa pokazali kulisy jego realizacji. Magdalena Popławska, Bartłomiej Kasprzykowski, Małgorzata Socha, Mirosław Kropielnicki, Ewa Skibińska i inni członkowie obsady serialu podzielili się w mediach społecznościowych scenkami z planu zdjęciowego. Jak wyglądają ich postacie? Czego mogą się spodziewać widzowie?

O czym jest serial „Powrót do życia”
Serial to mieszanka mrocznego dramatu i komediowego absurdu, rozgrywająca się w urokliwej, nadmorskiej scenerii. Opowiada historię kobiety, która po spędzeniu ponad 20 lat w więzieniu za zamordowanie szkolnej przyjaciółki wraca do rodzinnego miasteczka. Okazuje się, że nie wszystko jest tak proste, na jakie wygląda. Życie na wolności, znalezienie pracy, relacje z rodzicami, przyjaciółką, czy byłym chłopakiem. Również popełniona przez nią zbrodnia jest bardziej skomplikowana, niż uznano dwie dekady wcześniej.

Aktorzy na planie
3 czerwca 2024 roku zakończyły się zdjęcia do tej produkcji. Już w ich trakcie aktorzy i ekipa dzielili się z fanami zdjęciami i filmikami.

Można na nich podejrzeć między innymi Ewę Skibińską na planie w kostiumie, ale też z kulis, z Rozalią Mierzicką w policyjnym mundurze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska)

Bartłomiej Kasprzykowski i Magdalena Popławska  w czasie przerwy w zdjęciach uwiecznili zainscenizowaną chwilę rozpaczy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Reżyser Makary Janowski podzielił się między innymi fotkami z Ustki, gdzie była realizowana część produkcji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Makary Janowski (@tojamakary)

Mirosław Kropielnicki zamieścił zdjęcie swojej postaci, ale też słodkiej scenki w garderobie, w której towarzyszą mu Magdalena Popławska i Małgorzata Socha.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mirosław Kropielnicki (@miroslaw.kropielnicki)

Hit w polskiej odsłonie
Serial to adaptacja brytyjskiej serii o nazwie „Back to Life”, nominowanej między innymi do nagrody Emmy. Za realizację polskiej wersji serialu odpowiada Polot Media. Reżyserem jest Makary Janowski, a scenariusz opracował zespół w składzie Beata Halastra, Ilona Łesyk-Moczulska, Małgorzata Pach-Galik i Michał Zasowski. Serial będzie miał premierę w serwisie Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat