2024-05-01

Majowe mecze Polek w Lidze Narodów na trzech antenach

W maju rusza sezon siatkówki reprezentacyjnej. Kadra Polski kobiet i mężczyzn rywalizuje w Lidze Narodów, a Telewizja Polsat jest wyłącznym nadawcą tych rozgrywek w naszym kraju. Kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie mecze Ligi Narodów. Niektóre spotkania z udziałem Polek i Polaków transmitowane będą także w kanałach Telewizji Polsat dostępnych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Starcie Biało-Czerwonych siatkarek z Serbkami, zaplanowane na 28 maja, pokażą Polsat Sport 1 oraz Polsat. Dwa dni później (30.05) mecz Polek z Koreą Południową oprócz Polsatu Sport 1 oglądać będzie można także w TV4. Natomiast konfrontację Niemcy - Polska (31.05) razem z Polsatem Sport 1 pokaże Polsat.

Polki i Polacy medalistami Ligi Narodów

Tegoroczna Liga Narodów w siatkówce to dla czołowych reprezentacji poligon doświadczalny przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Rozgrywki mają też własną renomę i każdy z uczestników walczy o zwycięstwo. Polki bronią brązowego medalu sprzed roku, natomiast Polacy celują w drugi triumf z rzędu. Turniej finałowy mężczyzn odbędzie się w czerwcu w Łodzi, a Telewizja Polsat szykuje z tej okazji wyjątkową oprawę medianą.

Zbudować formę na igrzyska w Paryżu

Obydwie Biało-Czerwone reprezentacje stawiane są w gronie potencjalnych medalistów igrzysk w Paryżu, dlatego sztaby szkoleniowe naszych siatkarzy i siatkarek traktują Ligę Narodów niezwykle poważnie. Postępy w budowaniu formy naszych drużyn kibice mogą zatem śledzić na bieżąco, oglądając kanały sportowe Polsatu oraz Polsat i TV4.

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl. Z ofertą publicznego odtwarzania dla obiektów HoReCa można zapoznać się pod adresem www.publiczneodtwarzanie.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat