2024-04-23

Tester torów „Ninja Warrior” specjalnie dla POLSAT.PL

Andrei Burton podsumował pracę nad nagraniami 9. sezonu sportowej rywalizacji. Tester torów to wyjątkowa osoba na planie, które sprawdza i biegnie przez wszystkie przeszkody jako pierwsza. Widzowie zapoznają się wtedy z zasadami przejścia i dowiadują się, co dokładnie czeka zawodników show. Sportowiec dzieli się wrażeniami z Polski w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL.

Jak się zaczęło?
Andrei Burton przedstawił swoją historię związaną z programem. - Rywalizowałem w dwóch pierwszych sezonach w Wielkiej Brytanii i poproszono mnie o to, żebym dołączył do produkcji jako tester. Od tamtej pory nagrałem około czterdziestu sezonów „Ninja Warrior” w ośmiu różnych krajach - mówił w rozmowie z POLSAT.PL. Czym dokładnie zajmuje się na planie? - Moje role w „Ninja Warrior” są różne. Ta podstawowa to testowanie przeszkód. Upewniam się, że są bezpieczne i na odpowiednim poziomie, by zapewnić wszystkim zawodnikom dobry poziom rywalizacji - tłumaczył.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrei Burton (@andreiburton)

Polska seria na tle innych
Sportowiec, który oprócz zawodów ninja, interesuje się także wspinaczką i kolarstwem ekstremalnym, ocenił „Ninja Warrior Polska”. - Polskie edycje są naprawdę na solidnym poziomie w porównaniu z innymi krajami, w których pracowałem - stwierdził. - Oczywiście Jan Tatarowicz jest czołowym zawodnikiem i zwycięzcą dziewiątego sezonu, ale tak naprawdę macie wielu świetnych zawodników. Wszyscy odgrywają wielką rolę, tworzą wspaniałe widowisko. Zaimponowało mi wielu: Igor Fojcik, Michał Grochoła, Paweł Murawski, Robert Bandosz, Grzegorz Niecko. A to tylko kilku, których można by wymienić! - mówił Andrei Burton.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrei Burton (@andreiburton)

Sukces programu tkwi w...
Sportowiec i tester pochylił się nad fenomenem programu, który odnosi sukcesy od lat na całym świecie. - Myślę, że to wyjątkowe show. Ma wzloty i upadki, dramaty, zabawę i zachęca ludzi do aktywności. Poza tym koncepcja „Saske”, oryginalnej serii w Japonii, jest taka, że to jest zawodnik przeciwko torowi, a nie zawodnik kontra zawodnik. To nie jest coś, co zwykle można zobaczyć w sporcie. Ludzie wspierają się nawzajem. Jeśli jeden zawodnik nie pokona toru, chce, by zrobił to ktoś inny. To wspaniały duch. I dlatego też tak bardzo to kocham - tłumaczył w wywiadzie dla POLSAT.PL.

Kolejna seria w drodze. Zgłoś się na casting!
- Wielkie dzięki za zaproszenie mnie do udziału w dziewięciu sezonach show. Jestem dumny, że udało mi się ukończyć każdy z nich i każdą trasę ze wszystkich edycji. Macie świetną ekipę produkcyjną i zawodników. To był zaszczyt - powiedział na koniec rozmowy Andrei Burton. Przygotowania do dziesiątej serii już trwają, a zawodnicy mają szansę zgłosić swoją kandydaturę pod tym linkiem. Zapraszamy!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat