2024-04-16

Katarzyna Jonaczyk po raz trzeci Last Woman Standing. Wideo!

Zawodniczka w wywiadzie dla POLSAT.PL po finale 9. edycji „Ninja Warrior Polska”. Katarzyna Jonaczyk sięgnęła po nagrodę dla najlepszej kobiety w sportowym show trzeci raz z rzędu. Jak oceniła rywalizację w mijającym sezonie programu? Jak skomentowała historyczny wyczyn Jana Tatarowicza, który w końcu zdobył Górę Midoriyama?

Szok i niedowierzanie
Katarzyna Jonaczyk była jedyną kobietą, która startowała w finale dziewiątej edycji. Na pierwszym torze doszła do czwartej przeszkody Sprężyny i tym samym zdobyła swój trzeci tytuł Last Woman Standing. - Dalej w to nie dowierzam. Naprawdę nie sądziłam, że przyjdzie mi stać tutaj znowu. Z jednej strony ciężko się na to pracuje, ale wciąż naprawdę jestem za to strasznie wdzięczna - mówiła w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL.

Coraz większe wymagania
W dziewiątym sezonie Katarzyna Jonaczyk przełamała kolejną barierę: jako pierwsza kobieta przeszła tor półfinałowy. Jak skomentowała rywalizację na torach? - Półfinały to już była presja. Chciałoby się zrobić ten wynik. Fajnie było porządnie wystąpić. Bardzo się cieszę, że w końcu przyszło mi skończyć ten tor. Finał to wisienka na torcie i ogromna radość - skwitowała.

Co jeszcze powiedziała zawodniczka o programie? Jak skomentowała występ zwycięzcy Jana Tatarowicza?

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 9. sezonu „Ninja Warrior Polska”! Zgłoś się do kolejnej edycji programu tutaj.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat