2024-04-22

„Szybcy i wściekli 6”: Ryk silników na ulicach Europy

Kultowa seria w poniedziałkowym paśmie MegaHit. W szóstej części porywające wyścigi przenoszą się do Europy, gdzie - jak się okazuje - można jeździć równie szybko i budzić równie silne emocje, jak w Ameryce. W rolach głównych Vin Diesel, Paul Walker i Dwayne Johnson. A poza nimi oczywiście ekscytujące samochodowe pościgi, kaskaderskie popisy i piękne kobiety. „Szybcy i wściekli 6” w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 20:10 w Polsacie.

O czym jest film „Szybcy i wściekli 6”?
W Moskwie dochodzi do napadu na rosyjski konwój wojskowy. Jedynym człowiekiem, który jest w stanie pomóc agentowi Hobbsowi (Dwayne Johnson) w odnalezieniu sprawcy, jest Dominic Toretto (Vin Diesel). Toretto decyduje się na pomoc, gdy odkrywa, że Letty (Michelle Rodriguez), jego ukochana dziewczyna, nie zginęła i pracuje dla Owena Shawa (Luke Evans), najemnika z przeszłością w służbach specjalnych, który jest teraz głównym celem Hobbsa. Toretto ponownie zbiera swój doborowy zespół i wraz z Brianem O’Connerem (Paul Walker) oraz całą oryginalną ekipą wyrusza za Shawem w niezwykle ekscytujący, pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji pościg po Europie.

Pierwszy raz w Europie
Szósta część legendarnego cyklu wciąż stoi emocjonującymi ulicznymi wyścigami, imponującymi efektami specjalnymi i wciągającą intrygą, która obfituje w zwroty akcji i sceny pełne kaskaderskich popisów. Nowe są natomiast widoki w tle, ponieważ akcja serii po raz pierwszy przenosi się do Europy. King’s Cross, Lambeth Bridge, Waterloo Station, Gresham Street czy wreszcie Piccadilly Circus to tylko niektóre spośród słynnych londyńskich lokacji, w których pojawiają się główni bohaterowie oraz ich auta o potężnej mocy. A poza Londynem widzów czarują również plenery Liverpoolu, Szkocji czy Wysp Kanaryjskich, gdzie na autostradę wjeżdża nawet... czołg! Okazuje się, że w Europie da się szaleć na drogach nie gorzej niż w Ameryce.

Seria „Szybcy i wściekli”
Pierwszy film zadebiutował na początku XXI wieku i z miejsca stał się światowym hitem. W ciągu 22 lat seria doczekała się dziesięciu filmów, jednego spin-offa („Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”), a także filmów krótkometrażowych, serialu i gier komputerowych. Miłośnicy motoryzacji na całym globie z wypiekami na twarzy wyczekiwali kolejnych części, w których akcja przekracza wszelkie granice prędkości i bezpieczeństwa, a fabuła stanowi tło dla samochodowych pościgów i kaskaderskich popisów.

  

Szybcy i wściekli 6 w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 20:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat