2024-04-15

„Szybcy i wściekli 5”: Dwayne Johnson wkracza do gry

Kultowa seria przejmuje poniedziałkowe pasmo MegaHit. Na początek piąta część, w której do głównej obsady dołączył Dwayne Johnson. Twardy jak skała aktor wciela się w agenta, z którym muszą się zmierzyć Vin Diesel i Paul Walker. Szokujące wyczyny kaskaderskie, niesamowite samochody i piękne kobiety, czyli wszystko to, na co czekają fani cyklu produkcji! „Szybcy i wściekli 5” w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 20:10 w Polsacie.

O czym jest film „Szybcy i wściekli 5”?
W przestępczym świecie egzotycznego Rio de Janeiro łączą swoje siły legendarny Dom Toretto (Diesel) i wyjęty spod prawa glina Brian O'Conner (Paul Walker). Ścigani przez bezwzględnego Agenta Hobbsa (Dwayne Johnson) oraz armię skorumpowanych policjantów pracujących dla śmiertelnie niebezpiecznego bossa narkotykowego, Dom i Brian ponownie zbierają starą ekipę znaną z poprzednich „szybkich przygód”, aby wykonać ostatnią robotę - całkowicie szalony skok warty 100 milionów dolarów!

Nowy bohater twardy jak skała
W piątej części serii do obsady dołączył Dwayne Johnson, światowej sławy zawodnik wrestlingu, do czego przyczyniła się jego charyzma. Pseudonim ringowy „The Rock” (skała) mówi sam za siebie. Swoimi występami przyciągnął uwagę producentów filmowych, a role w obrazach „Mumia powraca” i „Król Skorpion” otworzyły mu zupełnie nowe możliwości. Angaż do cyklu „Szybcy i wściekli” był bardzo mocnym impulsem dla jego kariery na wielkim ekranie, ale także i dla przyszłości przygód, w których prym wiedzie Vin Diesel. 

Seria„Szybcy i wściekli”
Pierwszy film zadebiutował na początku XXI wieku i z miejsca stał się światowym hitem. W ciągu 22 lat seria doczekała się dziesięciu filmów, jednego spin-offa („Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”), a także filmów krótkometrażowych, serialu i gier komputerowych. Miłośnicy motoryzacji na całym globie z wypiekami na twarzy wyczekiwali kolejnych części, w których akcja przekracza wszelkie granice prędkości i bezpieczeństwa, a fabuła stanowi tło dla samochodowych pościgów i kaskaderskich popisów.

  

Szybcy i wściekli 5 w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 20:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat