2024-04-19

„Bracia” - odcinek 6: Awantura goni awanturę

Wybuchy negatywnych emocji w domu i w pracy, wśród przyjaciół oraz małżonków. Dobrowolscy zmagają się z własnymi demonami, a napięcie powoduje dodatkowe kłótnie i spory. Strach, wstyd, ból mieszają się w ich kolejnych rozmowach z najbliższymi. Czy nie tylko senior rodu prowadził podwójne życie? „Bracia” w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

„Myślisz że to jest proste dla faceta?”
Awantura w domu Piotra i Wiki. Kobieta przyznaje się do zdrady. Dobrowolski próbuje skupić się na pracy, ale tam czeka na niego kłótnia ze wspólnikiem. Domyśla się, że to Krzysztof jest ojcem dziecka. Znajduje siły, aby rozmówić się z fałszywym przyjacielem, który ujawnia, że zawsze mu na niej zależało, a teraz również na dziecku. Przytłoczony Piotr prowadzi w myślach rozmowy z ojcem i chce odnowić kontakt z Zosią.

„Musisz sobie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie…”
Przekazanie żonie odpowiedzialności za dom i dzieci, choćby na czas przyjmowania pacjenta niepokoi Alka. Tuż przed pierwszą sesją, odwiedza go Piotr. Przekonuje go, że potrzebuje pomocy, ale zgadza się jedynie na rozmowę w roli brata, a nie terapeuty. Eliza mimo wcześniejszych zapewnień nie wraca na czas, aby zmienić go przy dziecku.

„Co ty robisz!?”
Małgorzata coraz gorzej znosi samotność po śmierci męża. Ze strachem kontroluje Adama, który nadal prowadzi beztroski tryb życia, ale przynajmniej jej zachowanie wraca do normy. Próbuje kontaktu z dawnymi koleżankami, ale spotyka się to z ich niechęcią. Dowiaduje się, że to efekt uwikłania jej męża w afery.

„To jeszcze nic oficjalnego”
Po odwołanym spotkaniu z Martą pesymistyczne scenariusze ponownie przywołują wymyśloną dziewczynę Wojtka, który znów rozmawia z nią w myślach. W pracy odwiedza go matka i zwierza się z zawiedzionej przyjaźni. Z radością słyszy o nowej sympatii syna, który chce zapoznać je z zaskoczenia. Spotkanie kończy się kłótnią, po której śledzi Martę aż do schroniska dla bezdomnych.

Bracia w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat