2024-04-18

„Nasz nowy dom” na treningu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Jedną z atrakcji dla pani Pauliny był udział w przygotowaniach do show Polsatu. Uwielbiająca śpiewać bohaterka 313. odcinka programu miała okazję potrenować z jednym z uczestników. Była zachwycona tą niespodzianką, a Kacper Kuszewski robił wszystko, żeby rozluźniła się i cieszyła chwilą. „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Powrót do muzycznej pasji
Pani Paulina samotnie wychowuje córkę po tym, jak rozwiodła się z mężem. Jej życie koncentruje się wokół córeczki i sama przyznaje, że nie ma czasu na swoje zainteresowania. Kobieta kocha śpiewać, dlatego przygotowano dla niej atrakcję, która ma ją zainspirować do powrotu do swojej pasji.

Niespodzianka trafiona w „dziesiątkę”
- Zawsze gdy oglądałam ten program, to zastanawiałam się, jak wyglądają kulisy, przygotowania - mówiła pani Paulina o wizycie na próbie do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widok Kacpra Kuszewskiego wywarł na niej olbrzymie wrażenie. - Gdy się odwrócił i zobaczyłam go, to mówię: Wow! To jest naprawdę coś - relacjonowała powitanie. - Wspaniale udało się zaskoczyć, to był super spędzony czas - stwierdziła po wszystkim.

Chwila rozluźnienia i zabawy
Podczas wizyty na sali, pani Paulina miała okazję zaprezentować swoje wokalne możliwości, śpiewając utwór Maryli Rodowicz „Szparka sekretarka”. - Myślę, że jest w niej potencjał. Mogłaby rozwijać swój talent i śpiewać - oceniła trenerka wokalna Izabela Puk. - Bardzo starałem się Paulinę ośmielić. Mam takie poczucie, że się rozluźniła i spodobało jej się to, że może sobie z nami pośpiewać tę bardzo zabawną piosenkę - dodał Kacper Kuszewski.

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 313:

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat