2024-04-17

Ewa Wachowicz z niespodzianką w programie „Nasz nowy dom”

Wizyta kulinarnej mistrzyni u uwielbiającej gruzińską kuchnię bohaterki 313. odcinka. Pani Paulina po kilku latach spędzonych w dalekim kraju wróciła do Polski, ale wciąż wspomina poznane tam smaki. Z tego powodu odwiedziła ją Ewa Wachowicz, aby przygotować razem z nią jedno z najbardziej znanych tamtejszych dań. „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Wspomnienia z Gruzji
Pani Paulina szukała swojego szczęścia za granicą, a los uśmiechnął się do niej w Gruzji. Tam poznała swojego męża i ojca małej Marysi. Choć początkowo czuła się jak w bajce, to pandemia i restrykcje dla branży turystycznej sprawiły, że prowadzony przez nich biznes upadł. Przyjechali do Polski, gdzie ich losy nie potoczyły się tak, jak planowali. Doszło do rozstania i rozwodu. Jednak miłość do położonego na granicy Europy i Azji kraju i tamtejszego jedzenia pozostała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Wspólne gotowanie
Wiedząc o kulinarnych preferencjach bohaterki, Ela Romanowska zorganizowała wizytę gościa specjalnego. Któż mógłby lepiej przywołać gruzińskie smaki, jak nie kulinarna mistrzyni, Ewa Wachowicz, której talent zachwalała prowadząca „Nasz nowy dom”. - Stres trochę spina pośladki, bo jak zrobiła już takie wprowadzenie, to wszystko musi się udać - powiedziała gospodyni „Ewa gotuje” o tych bardzo pochlebnych słowach. Wraz z dzielną mamą Ewa Wachowicz zabrała się za przygotowywanie jednego z najbardziej znanych gruzińskich dań.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat