2024-04-11

„Przyjaciółki”: Anka docenia męża. Szansa na pojednanie?

Choroba niczym terapia małżeńska poprawia relacje między małżonkami. Strzelecka potrzebowała czasu, aby przyjąć pomoc od Pawła. Teraz przy okazji wspólnych chwil mają okazję do rozmowy i spokojnego wyjaśnienia pewnych kwestii. Okazuje się, że oboje jeszcze potrafią się zaskoczyć. Czy to może ich znów połączyć? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Okazja do bliskości
Postępy w leczeniu Anki są niewielkie. Nadzieję na poprawę ruchomości i sprawność rehabilitant widzi w specjalnych masażach. Jakiś czas temu proponował, że nauczy Pawła jak przynosić żonie ulgę w bólu. Dopiero po czasie Strzelecka wyraża na to zgodę. Czas we dwoje ma wymiar terapeutyczny. Para może spokojnie porozmawiać, chociażby o sytuacji ze Stasiem, która ich poróżniła. Czy mają szansę poprawić swoje relacje?

Potrzebne dobre słowo
Podczas wieczornego masażu Paweł przyznaje, że jest zły na siebie, szczególnie że ingerował w związek syna. Myśli, że wszystko mogłoby potoczyć się inaczej.
- Niepotrzebnie się wtrącałem - mówi.
- Paweł, nie wiesz, jak by było. Jesteś dobrym ojcem. Popełniasz błędy, jak każdy, wiadomo, ale się starasz i próbujesz ciągle od nowa - chwali Anka.
- Nidy mi tego nie mówiłaś - przyzaje szczerze zdziwiony zmianą nastawienia żony.
Czy Strzeleccy mimo poprawy relacji jednak zdecydują się rozstać? Czy wspólne trudne doświadczenia mogą jednak scalić ich małżeństwo?

„Przyjaciółki” - sezon 23, zobacz odcinek 272:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat