2024-04-03

Aneta Zając w nowej serialowej roli. To kontrowersyjna postać

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” rozpoczyna przygodę w hicie „Policjantki i Policjanci” w Czwórce. Jaką nową twarz ukazuje aktorka, która w Polsacie kreuje postać stonowanej i łagodnej Marysi? Co łączy obie postaci grane przez znaną aktorkę? Anetę Zając w nowej roli można oglądać od 4 kwietnia o godz. 19:00 w Czwórce, zaraz po odcinku „Pierwszej miłości”.

Odmienna oblicze
Marysia, w serialu „Pierwsza miłość” to od początku, kluczowa postać. Od 2004 rok aktorce udało się podbić serca widzów i stworzyć niezwykle interesującą kreację. Marysia Radosz to jedna z najsympatyczniejszych bohaterek. Aneta Zając miała jednak okazję zagrać także swoją siostrę bliźniaczkę, porywaczkę i pokazać zupełnie inną gamę emocji i cech charakteru. W kogo wciela się tym razem? W hitowej produkcji Czwórki „Policjantki i Policjanci” jest dziennikarką, Olgą Załęcką, która pewnego dnia pojawia się na komendzie, by za wszelką cenę zdobyć informacje do artykułu.

Ciekawa postać
Zdeterminowana kobieta stara się wyciągnąć jak najwięcej informacji od jednej z policjantek, Emilki Drawskiej-Zapały, na temat jej męża kryminalisty. Nieudane próby nacisku nie zniechęcają jej. W kluczowym momencie przytacza własne doświadczenia życiowe. Czy uda się jej zdobyć zaufanie rozmówczyni i zgodzi się ona wziąć udział w wywiadzie? Zobacz Anetę Zając w tej roli.

  

Premierowy odcinek serialu „Policjantki i Policjanci” z udziałem jej postaci w czwartek 4 kwietnia o godz. 19:00 w Czwórce, zaraz po emisji serialu „Pierwsza miłość”. Więcej o roli Anety Zając na TV4.PL.

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat