2024-03-29

Michał Danilczuk i jego brat na torze „Ninja Warrior Polska”

Czy taneczny partner Maffashion nie zmyli kroku na serii wymagających przeszkód? W „Dancing with the Stars” to on jest mistrzem. W sportowym show sprawdza swoje umiejętności po raz drugi. Teraz na tle mocnego konkurenta, bo to samo wyzwanie czeka również jego brata. Czy będzie to trudniejsze niż „Taniec z Gwiazdami”? „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Na parkiecie
Michał Danilczuk dołączył do „Tańca z Gwiazdami” jesienią 2022 roku w zaskakującej męskiej parze z Jackiem Jelonkiem, z którym dotarł aż do finału. W 14. sezonie podjął walkę o Kryształową Kulę z Julią „Maffashion” Kuczyńską. W wywiadach powtarza, że dogadują się bez słów, jak przyjaciele, co pomaga mu w roli tancerza i nauczyciela.

Podwójna konkurencja
Znacznie trudniejszym zadaniem, które sprawia, że musiał wyjść ze swojej strefy komfortu, jest udział w „Ninja Warrior Polska”. Jesienią 2023 roku po raz pierwszy wykazał się tam ogromnymi sportowymi umiejętnościami, ale zabrakło mu szczęścia. Czy tym razem dojdzie do buzzera i uściska na górze Jurasów? Być może lepszy będzie jego brat, kierowca rajdowy, Paweł Danilczuk, który tym razem nie tylko będzie dopingował Michała, ale sam również zmierzy się z arcytrudnymi przeszkodami dla największych twardzieli w Polsce.

Gość specjalny prowadzących
W tym samym odcinku zaplanowano więcej niespodzianek. Do ulubionych ninja komentatorów dołączy starszy kolega po fachu, były piłkarz, ulubieniec tłumów, Tomasz Hajto! Jakie wrażenie zrobi na nim tor i czy sam spróbuje na nim swoich sił? Nie zabraknie najbardziej znanych sportowych cytatów oraz opowieści o kultowych wpadkach. Jak zawsze, będzie dużo śmiechu, łez i wzruszeń!

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat