2024-03-25

„Gliniarze” - odcinek 899: W kryjówce paserów samochodów

Nocą na warszawskim Mokotowie zamaskowany mężczyzna ogląda luksusowe auto. Po dokładniejszych oględzinach stwierdza, że warto podjąć trud i... je otworzyć. Wyciąga specjalistyczny sprzęt z plecaka i zabiera się do swojej szemranej pracy. Po chwili z ciemności wyłania się dwóch zamaskowanych zbirów, którzy biją go do nieprzytomności i kradną plecak.

Na jednym z warszawskich osiedli dochodzi do brutalnego napadu na młodego mężczyznę. Śledczy ustalają, że ofiarą jest poszukiwany listem gończym złodziej aut. Drążąc temat, detektywi wchodzą w świat przestępczych porachunków. Docierają również do dziupli, w której ukrywa się jeden z paserów… Tylko przed kim? Czy śledczym udaje się ustalić, kto i dlaczego stoi za napadem? I kogo tak naprawdę obawiają się członkowie przestępczego podziemia?

Michał Rafalski pomaga sierżant Małeckiej w prywatnym śledztwie dotyczącym handlu dopalaczami w podwarszawskim powiecie. Razem postanawiają przygotować prowokację, która ma doprowadzić do aresztowania winnych. Czy działając bez wiedzy Zarębskiego i Szwarca, zdołają zatrzymać dilerów?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat