2024-02-28

Filip Lato chwali fantastyczną atmosferę na planie i poza nim

Uczestnik 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przed startem nowego wyzwania. Wokalista dzieli się przemyśleniami na temat edycji „Najlepsi!”. Jakie ma relacje ze zwycięzcami poprzednich serii muzycznego show? Dodatkowo w rozmowie z POLSAT.PL Filip Lato wspomina jeden z najbardziej pamiętnych występów. Nowe wcielenia gwiazd od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Wybitne osobowości
W rozmowie z POLSAT.PL Filip Lato zdradza, jak układają się kontakty uczestników jubileuszowej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Bardzo dobrze, to grupa niesamowitych, przezdolnych artystów, którzy nie raz już udowodnili na scenie programu, że są w tym zdecydowanie najlepsi! - odpowiada. - Cudownie jest znaleźć się w tym gronie! Drogi większości z nas kiedyś już się w tym show-biznesowym światku przecięły, więc tak naprawdę wszyscy odświeżamy tylko nasze znajomości i atmosfera na planie i poza nim jest fantastyczna - dodaje.

Niemal identyczny
Zdobywca Złotej Twojej Twarzy w dziewiątej edycji zasłynął metamorfozą w Czesława Niemena. Jak wspomina wykonanie piosenki „Sen o Warszawie”? - Ten występ odbił się bardzo szerokim echem w mediach i w internecie, przez co publiczność bardzo mocno kojarzy mnie z nim. To było naprawdę niesamowite przeżycie, z którego jestem bardzo dumny i do dzisiaj zdarzają mi się bardzo miłe sytuacje, w których ludzie wracają do tego wykonania i przekazują mi ciepłe słowa z nim związane - komentuje Filip Lato. - Publiczność na moich koncertach domagała się ode mnie wykonania tego utworu tak często, że przygotowaliśmy z moim zespołem specjalną, zupełnie nową, naszą autorską, nieco odświeżoną aranżację, którą można usłyszeć tylko na żywo. Jeśli ktoś jest ciekaw, to serdecznie zapraszam na moje koncerty! - zachęca piosenkarz.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo