2024-02-25

„Halo! Tu Wiosna!”: Tak było na konferencji ramówkowej Polsatu

Rafał Maserak i jego wyjątkowi goście zaprezentowali ofertę dla widzów. Nowy juror „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” odsłaniał kulisy wydarzenia, a rozmawiające z nim gwiazdy przedstawiły ciekawostki dotyczące produkcji. „Halo! Tu Wiosna!” to znakomita okazja, aby poznać lepiej program Telewizji Polsat, Czwórki i kanałów tematycznych na najbliższe miesiące.

Roztańczone niedziele
Po półtora roku „Taniec z Gwiazdami” wraca na antenę Polsatu w nowej odsłonie. Rafał Maserak postanowił sprawdzić i ocenić notami na tabliczkach, jak „ramę” trzyma Filip Chajzer, czy Roksana Węgiel umie tańczyć Poloneza, i jak sobie wyobraża sambę Dagmara Kaźmierska. Grono uczestników 14. edycji „Dancing with the Stars” tworzą także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia „Maffashion” Kuczyńska, Anita Sokołowska, Beata Olga Kowalska, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Debiutujący w roli jurora programu rozmawiał także z inną członkinią jury Iwoną Pavlović, a o swojej roli z Edwardem Miszczakiem, Dyrektorem Programowym i Wiceprezesem Zarządu Telewizji POLSAT. Wielkie taneczne emocje od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Kobieca siła
Rywalizację na parkiecie, także ze względu na udział Anity Sokołowskiej, będą śledziły „Przyjaciółki”. A co dzieje się w ich produkcji? Małgorzata Socha podkreśliła powrót uwielbianej przez widzów Dorotki, w którą wciela się Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Do tego jak zawsze dużo życiowych perypetii i kobiecego wsparcia. Zapraszamy od 7 marca w czwartek o godz. 21:10.

Niezwykły jubileusz
Wiosną na antenie Polsatu 20. edycja uwielbianego przez widzów muzycznego programu. Z tej okazji specjalna „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” zostali Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan i Kacper Kuszewski, którzy opowiedzieli o swoich wrażeniach z powrotu do programu, a także Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Przy szachowej rozgrywce Rafał Maserak przepytał Piotra Gąsowskiego, który dołączył do Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego w jury. Imponujące metamorfozy od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.

Jeszcze więcej wzruszeń
Moc pozytywnych emocji w programie „Nasz nowy dom”. Pomagania nigdy za wiele, dlatego 22. sezon to... dwa razy więcej odcinków! Ekipa, której przewodzi prowadząca Ela Romanowska, wiosną wyremontuje łącznie 24 domy i mieszkania odmieniając życie wielu osób. Premierowe odcinku od 6 marca w środę i czwartek o godz. 20:05.

Poważne sprawy na poważnie
Polsat to nie tylko rozrywka, ale i publicystyka na najwyższym poziomie. Nowością w ramówce - od 14 marca w czwartek o godz. 19:15 - jest „Lepsza Polska”. - To będzie program, w którym będzie można poważnie porozmawiać o poważnych sprawach, ważnych dla nas wszystkich - zapowiedziała prowadzącą Dorota Gawryluk, Dyrektor Zarządzająca Pionu Kanałów Tematycznych Grupy Polsat Plus i Telewizji POLSAT oraz Wiceprezes Fundacji Polsat.

Wiarygodne źródła informacji
Siłą Polsatu są także rzetelne informacje, za które odpowiadają „Wydarzenia”, kanały Polsat News, Polsat News 2, Wydarzenia 24, Polsat News Polityka, a także najbardziej rozwijający się w polskim internecie portal Interia. - Mamy to, co jest absolutnie bezcenne, czyli zaufanie odbiorców - podkreślił Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Grupy Polsat Plus i Telewizji POLSAT, redaktor naczelny Interii, Piotr Witwicki.

Bogata sportowa oferta
Każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Na antenach sportowych Polsatu klubowa i reprezentacyjna siatkówka męska i damska, Liga Mistrzów UEFA, turnieje tenisowe na czele z Wimbledonem, mistrzostwa świata w hokeju, lekkoatletyczna diamentowa liga, rozgrywki NFL, UFA oraz koszykarska Orlen Basket Liga i Orlen Superliga piłkarzy ręcznych.

Cel? Przejść do historii
Skoro była mowa o sporcie, to Rafał Maserak zainteresował się udziałem w dziewiątej edycji „Ninja Warrior Polska”. - Niesamowita dawka adrenaliny. Przyszedłem zobaczyć, jak ktoś wdrapuje się na Górę Midoriyama - powiedział Jerzy Mielewski, a Karolina Gilon podkreśliła kobiecą reprezentację w programie. Wciąż czekamy na pierwszego polskiego Ninję. Od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Serialowe i filmowe nowości
Wiosną „Bracia” (od 8 marca w piątek o godz. 22:10), „Planeta singli. Osiem historii” (od 3 marca w niedzielę o godz. 22:10), a także pełne akcji i trzymające w napięciu kinowe MegaHity (od 4 marca w poniedziałek o godz. 20:00), wśród których „Thor. Miłość i grom”, „Czarna Pantera”, czy „Kapitan Marvel”, „Dom Gucci” i „Buzz Astral”.

Gorąco na „Wyspie miłości”
Ekscytująco zapowiada się nowy sezon „Love Island”. W dziewiątej edycji nowi uczestnicy, nowa willa i niezmiennie Karolina Gilon w roli prowadzącej. Do tego jak zawsze potężna społeczność zaangażowana w program. - Nasz widz, korzystając z aplikacji, ma wpływ na los Wyspiątek - zaznaczyła. Randkowy reality show od 4 marca od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

W trosce o środowisko
Grupa Polsat Plus uświadamia i inspiruje do działania na rzecz naszego otoczenia. Ekologiczną duszą organizacji jest Stowarzyszenie Program Czysta Polska. - Żadna inna telewizja w Polsce nie poświęca ochronie środowiska, zmianie klimatu i energetyce, co Polsat. Kolejnym krokiem zmian jest wspólna transformacja podjęta przez Grupę Polsat Plus i ZE PAK - podkreśliła Dominika Tarczyńska.

Wszystko, co najlepsze
A na podsumowanie i zakończenie wiosennej prezentacji oferty „Najlepsi!”, czyli ósemka uczestników 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w przeboju Tiny Turner „The Best”.

„Halo! Tu Wiosna!” - oglądaj:

Zapraszamy wiosną 2024 roku do Polsatu!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat