2024-02-24

„Ninja Warrior Polska”: Ulubione występy według widzów. Włącz!

Najchętniej oglądane fragmenty programu. Którzy zawodnicy zachwycili internautów? W serwisie YouTube można zobaczyć wybrane najciekawsze fragmenty programu. Są tam również występy gwiazd mierzących się z torem. Które z nagrań znalazły się w pierwszej dziesiątce oglądalności zdaniem widzów? „Ninja Warrior Polska” od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

10. Pożeracz „stejków”
Gościnny sportowy występ z elementami komediowymi dał w programie Robert Burneika. Hardkorowy Koksu zmierzył się z torem. Na której przeszkodzie odpadł?

9. Król na torze
Wyzwanie „Ninja Warrior Polska” podjął ulubieniec internautów, raper i zawodnik sztuk walki. Popek dostał owację publiczności jeszcze zanim wystartował. A jak mu poszło?

8. Park Jurajski w Gliwicach
Wujek Samo Zło, czyli Maciej Albin Gnatowski w 4. sezonie programu popisał się swoim rapem, ale na wejście na tor nie miał szans, bo... goniły go tyranozaury. Jak one poradziły sobie na torze?

7. Kategoria ciężka
Znając swoje mocne i słabe strony z torem zmierzył się Mariusz Pudzianowski. Prowadzący obawiali się nie o jego występ, tylko tego, czy to tor wytrzyma w starciu ze strongmanem. 

6. Pierwsze podejście
Zmagania Michała Baryzy z torem finałowym w pierwszym sezonie „Ninja Warrior Polska” również są w topie ulubionych nagrań. Pokonał go wtedy jako jeden z zaledwie czterech zawodników.

5. Hymn i jego autor
Wielbiciele „Ninja Warrior Polska” nie ograniczają się do oglądania czy startowania w nim. Są wśród nich tacy jak Józef Panuś, który skomponował piosenkę o programie i wykonał ją tuż przed wejściem na tor.

Olbrzymią popularnością cieszy się też drugi filmik z tym samym zawodnikiem. Wrócił bowiem na tor w kolejnym sezonie i został entuzjastycznie powitany. Jak mu poszła druga próba?

4. Goły zawodnik
Nagrania odcinków bywają nieprzewidywalne. W jednym z nich pojawił się wytatuowany na całym ciele mężczyzna ubrany jedynie w stringi, którego prowadzący rozpoznali jako Stifflera. Poległ na torze szybko, ale za to w jakim stylu!

3. Najprzystojniejszy na torze
Pierwszą trójkę otwiera Rafał Maślak. Mister Polski 2014 prezentował się na torze równie dobrze co przed obiektywami aparatów. Czy wysportowanemu modelowi udało się przejść wszystkie przeszkody?

2. Na najwyższym poziomie
Występ Ślązaka Marcina Banota znajduje się na drugiej pozycji według liczby wyświetleń na YouTube. Zawodnik zasłynął wspinaniem się na wieżowce, w tym budynek Polsatu. Ale tor nie jest pionowy... Jak sobie z nim poradził?

1. Fenomen na wielką skalę
Z ponad 55 milionami wyświetleń na YouTube pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych wideo z „Ninja Warrior Polska” ma pierwszy występ w programie Oskara Rzymskiego. Nagranie stało się światowym hitem z tysiącami komentarzy w wielu językach. Czym zachwycił 19-latek? Zobaczcie sami!

Ninja Warrior Polska od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat