2024-02-13

Joanna Kurowska dla POLSAT.PL: Siłą naszych seriali są postacie

Aktorka znana z wielu produkcji stacji mówi, co jej zdaniem odróżnia je od konkurencji. Widzowie znają ją z kreacji w takich hitach jak „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „Mecenas Porada”, „Lulu”, a także „Teściowie”, którego premiera drugiego sezonu została zaplanowana na maj 2024 roku na platformie Polsat Box Go. Joanna Kurowska zdradza, co jej zdaniem sprawia, że te seriale są tak lubiane przez widzów.

Przyjaciele od lat
Jednym z wyróżników produkcji Polsatu jest zdaniem Joanny Kurowskiej to, że wiele z nich ma wierną publiczność od wielu sezonów. - Bardzo dużo jest tych fajnych seriali i to jest bardzo dobre, że one idą latami. To pokazuje, jak wspaniała jest organizacja produkcji, że nadal mają ponad milionową oglądalność - podkreśla aktorka. W jednym z takich seriali od pierwszego sezonu gra Halinę Raczkiewicz. - Ja zaczynałam serial „Pierwsza miłość”, gram w nim od początku, a teraz będzie miał jubileusz dwudziestolecia. Czy „Świat według Kiepskich”, który szedł dwadzieścia trzy lata bodajże... Więc ja myślę, że to jest ogromny sukces Polsatu - zaznacza.

Recepta na sukces
Co jest sekretnym składnikiem tych wszystkich seriali? - Polsat zjednuje sobie widza. Nie ma takich wydumanych, papierowych postaci, jak w innych serialach, nie będę tutaj mówiła jakich - mówi Joanna Kurowska. Jacy są więc bohaterowie produkcji? - Z krwi i kości, bliscy ludziom, dlatego oni się z nimi identyfikują i ich kochają - podkreśla.

Cały pierwszy sezon serialu „Teściowie” jest dostępny w serwisie Polsat Box Go. Premiera drugiego w maju 2024 roku.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat