2024-02-08

„Rodzina na Maxa” się rozrasta. Sezon 2. w nowej reżyserii

Anna Smołowik w specjalnym wideo dla POLSAT.PL mówi o atmosferze na planie i zmianach w realizacji produkcji. Aktorka opowiada, kto dołączył do ekipy serialu „Rodzina na Maxa” w jego kontynuacji i jak wpłynęło to jej zdaniem na wspólną pracę. Oglądaj drugi sezon produkcji co piątek na platformie Polsat Box Go.

Radosny powrót
Od 19 stycznia co piątek na platformie Polsat Box Go pojawia się nowy odcinek drugiej odsłony serialu „Rodzina na Maxa”. Grająca jedną z głównych bohaterek, Karolinę, Anna Smołowik, specjalnie dla POLSAT.PL komentuje atmosferę na planie. - Wspaniale się pracuje. My się spotkaliśmy po paru miesiącach przerwy i tak zatęskniliśmy do siebie i tych bohaterów i to jest fajne - mówi.

 

Zmiany w zespole
W drugim sezonie serialu nie tylko więcej emocji i rozbudowa wątków, ale także nowa ekipa reżyserska. - Pojawiła się nowa reżyserka Marta Karwowska, która była z nami przez większość zdjęć. Pojawił się Grzesiek Mołda. Tak jak w pierwszym sezonie była z nami Maria Sadowska więc ta rodzina się rozrosła, pojawili się nowi bohaterowie, których zaprosiliśmy do życia tej rodziny - relacjonuje Anna Smołowik, przyznając, że jest zadowolona ze zmian. - Jest to bogatsze i ciekawsze - podsumowuje.

  

Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa” można śledzić co piątek na platformie Polsat Box Go w pakiecie Premium.

 

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat