2024-01-29

„Rodzina na Maxa”: W drugim sezonie jeszcze więcej emocji

Mateusz Kmiecik mówi o kontynuacji serialu w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL. Co zdradza o postaci Dawida? Jak wyglądają jego relacje z mężem Alkiem oraz przyjaciółkami Aśką i Ewą? Aktor zapowiada, że w tym sezonie widzów czekają wielkie emocje! Oglądaj nowe odcinki produkcji „Rodzina na Maxa” co piątek na platformie Polsat Box Go.

Emocje do zagrania
Mateusz Kmiecik dzieli się swoimi wrażeniami prosto z planu serialu „Rodzina na Maxa”. - W pierwszym sezonie było dużo pozytywnych emocji związanych z moim bohaterem. Nieoczekiwanych i bardzo zaskakujących wyskoków. W drugim sezonie jest tego mniej, ale emocjonalnie dużo więcej do zagrania - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL aktor wcielający się w rolę Dawida, współlokatora Asi.

Kto z kim?
Homoseksualny mężczyzna w polskim serialu to nadal nowość, a ślub dwóch panów był jednym z głośnych wątków pierwszego sezonu serialu. Dlatego też napięcia między bohaterami produkcji „Rodzina na Maxa” wzbudzają zainteresowanie fanów. - Najwięcej będę grał z moim, jak już wiadomo po pierwszym sezonie, mężem - Alkiem oraz przyjaciółką Aśką - mówi Mateusz Kmiecik o postaciach, które kreują Damian Kret i Helena Sujecka. Pojawia się także Zofia Zborowska-Wrona ze swoją bohaterką. - Ewa mocno namiesza. W pierwszych odcinkach widzowie zobaczą, że ona chce pomóc, wyjść nam naprzeciw, ale z czasem okazuje się, że nie jest takim dobrym duszkiem, jak proponowała - dodaje z uśmiechem, zachęcając do oglądania.

  

Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa” można śledzić co piątek na platformie Polsat Box Go w pakiecie Premium.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat