2024-01-31

Łukasz „Juras” Jurkowski na wakacjach w Egipcie. Zobacz!

Prowadzący program „Ninja Warrior Polska” wypoczywa przed startem 9. sezonu show. Łukasz „Juras” Jurkowski wybrał się na wakacje w północno-wschodniej Afryce ze swoją dziewczyną Pauliną i przyjaciółmi: znanym bokserem Arturem Szpilką i jego partnerką Kamilą Wybrańczyk. Sportowiec i dziennikarz chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z urlopu w mediach społecznościowych.

Słońce w pełni
Łukasz „Juras” Jurkowski wyjechał do Egiptu, gdzie wraz z ukochaną Pauliną i sportowcem Arturem Szpilką i jego partnerką Kamilą Wybrańczyk odpoczywają i regenerują siły. Prowadzący i komentator programu „Ninja Warrior Polska” przebywa w tym kraju po raz pierwszy. Cała ekipa wygląda na zadowolonych z przebiegu urlopu. W mediach społecznościowych dzielą się zdjęciami i wideo. - 37,3 stopnia w słoneczku. To tak, że zimno w Egipicie teraz. Jest git! - żartuje zawodnik taekwondo oraz mieszanych sztuk walki.

Kibic bez względu na okoliczności
Wakacje wakacjami, ale nie należy zapominać o ukochanej drużynie! Łukasz „Juras” Jurkowski jest kibicem piłkarskiego klubu Legia Warszawa i właśnie w takiej koszulce pozuje na jednym ze zdjęć z kurortu. - Odpoczynek jest ważny, ale najważniejsze jest to... że zaraz wraca najlepsza liga na świecie. Ekstraklasa - napisał pełniący rolę spikera podczas meczów stołecznej drużyny.

Aktywny wypoczynek
Łukasz „Juras” Jurkowski nie zapomina o sporcie podczas wypoczynku. - Są warunki na trening - pisze, udostępniając jeden z materiałów z siłowni na wolnym powietrzu. „Na robocie”, „Juras, wracaj do walk”, „W ciebie jeszcze wierzę” - komentują internauci.

Wyczekiwane zmagania na torze
Wiosną 2024 roku na antenie Polsatu 9. edycja programu „Ninja Warrior Polska” z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim jako jednym z komentatorów sportowych zmagań. W poprzednim sezonie pod Górą Midoriyama stanęło aż czterech uczestników. Ostatecznie nagroda Last Warrior Standing trafiła do Damiana Drzewieckiego. Czy sportowcom uda się w końcu zdobyć pierwszy tytuł polskiego ninja w rywalizacji?

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat