2024-01-29

Doda i trzy ostatnie koncerty wielkiej trasy „Aquaria Tour”

Gwiazda przeniosła wyjątkowe show na areny w Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Po występach w Warszawie, w hali Polsatu, artystka wyruszyła w Polskę, by inni fani też mogli doświadczyć projektu, nad którym pracowała przez wiele miesięcy. Przygotowania do wielkiego przedsięwzięcia widzowie stacji mogli oglądać w programie „Doda. Dream Show”. Jak wyglądała trasa wokalistki?

Pierwszy koncert poza Warszawą
6 stycznia 2024 roku Doda wystąpiła z „Aquaria Tour” w Tauron Arena w Krakowie. Gościem specjalnym niezapomnianego show była bryska. Artystki miały okazję współpracować wcześniej przy tworzeniu tesktu piosenki „Melodia ta”. Fani nie mogli wyjść z podziwu: „Cudowny duet! Rozwaliłyście system”, „Było wspaniale”, „Chcemy więcej” - komentowali w social mediach. Do wydarzenia odniosła się sama zainteresowana. - Dziękujemy Kraków za 12 tysięcy śpiewających, cudownych ludzi pod sceną! - napisała gwiazda po wszystkim.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez bryska (@bryska)

Publiczność odpłynęła z królową
Drugim przystankiem na trasie była Łódź. - Nie da się opisać wdzięczności za tę energię i wsparcie - oceniła Doda po koncercie zagranym 20 stycznia 2024 roku. Na scenie wraz z gwiazdą pojawił się Smolasty. Artyści nagrali do tej pory razem dwa utwory: „Nim zajdzie słońce” i „Nie żałuję”. W Atlas Arenie udało się zgromadzić komplet publiczności. Brawo!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Smolasty (@smolasty)

Przyjaciele na posterunku
Ostatni z koncertów odbył się 27 stycznia 2024 roku w Gdańsku. „Aquaria Tour” podsumowała Oliwka, wieloletnia przyjaciółka Dody, która była obecna podczas przygotowań do trasy w programie „Doda. Dream Show”. - Byłam przekonana, że ten „spektakl” widziałam wystarczającą ilość razy, żeby móc się wreszcie bawić, tańczyć i śpiewać, ale nie... ja znów siedziałam z dreszczami, otwartymi ustami i co jakiś czas pochlipywałam, jak zaczynała mówić - napisała na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Lubieniecka (@olivia_funky_)

„Doda. Dream Show - Aquaria Tour” - oglądaj koncert:

Oglądaj wszystkie odcinki programu Doda. Dream Show.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat