2024-01-29

„Doda. Dream Show - Aquaria Tour” w Polsat Box Go. Oglądaj!

Premiera tego wyjątkowego koncertu online 15 lutego 2024 roku, z okazji 40. urodzin gwiazdy. Królowa show zapowiedziała tę niespodziankę dla fanów ze sceny w Gdańsku. Przygotowania artystki do serii występów trwały 8 tygodni, a widzowie mogli je obserwować w programie „Doda. Dream Show”. Ich efekt końcowy można oglądać w Polsat Box Go!

Show z klasą
„Aquaria Tour” to półtorej godziny muzycznej uczty na światowym poziomie. Widowisko dopięte na ostatni guzik. Tancerze, wizualizacje, efekty specjalne, scenografia, stroje. Wyjątkowi goście, hitowe duety, w tym ten ze Smolastym - w piosence „Nim zajdzie słońce”. A w centrum wydarzeń niebanalna, wyrazista i szalenie utalentowana artystka. Doda nie pozostawia złudzeń, kto króluje na rodzimej scenie. Polsat Box Go, jako jedyny w świecie streamingu od 15 lutego udostępnia to piękne widowisko.

Plejada przebojów
Koncert stanowi przegląd ostatnich hitów artystki. Uskrzydlona Doda w anielskiej kreacji zaśpiewała „Pewnie już wiesz”, a fani oszaleli, słysząc pierwsze takty piosenki „Melodia ta”. Królowa zatańczyła z aniołami i zaprezentowała „Fake Love”. Jak zwykle przykuwała uwagę odważnymi kreacjami podkreślającymi zgrabną figurę, odważnie prezentowała także wdzięki w rytm „Drinking”.

Doda w pełnej krasie
Podczas show nie zabrakło elementów prowokacji. - Kontrowersja? Niby jaka? W byciu sobą? W byciu szczerym? W mówieniu tego, co się myśli? Jestem rekinem showbiznesu, bo nie chciałam być płotką - artystyczny manifest Dody przeplata kolejne odsłony koncertu. Gwiazda wielokrotnie mówiła o odwadze bycia sobą, a w piosence „Dziękuję” wyraziła wdzięczność wszystkim, którzy pomagali jej przejść przez trudne momenty w życiu. Akustyczna wersja ujęła publiczność, która śpiewała razem z artystką.

Gratka dla fanów
W czasie ostatniego koncertu trasy wokalistka zrobiła fanom niespodziankę. Zapowiedziała na scenie premierę show w Polsat Box Go! Za reżyserię przedsięwzięcia odpowiada Doda i Michał Pańszczyk. Choreografię przygotowała Magda Brdey. Koncert jest dostępny w pakiecie Premium w serwisie Polsat Box Go.

„Doda. Dream Show - Aquaria Tour” - oglądaj koncert:

W Polsat Box Go dostępne są także wszystkie odcinki programu Doda. Dream Show.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat