2024-01-24

„Nasz nowy dom” od 6 marca w środę i czwartek w Polsacie

Ekipa programu wyremontuje dwukrotnie więcej domów i mieszkań, aby jeszcze więcej rodzin miało szansę na nowe lepsze życie. Wiosenny 22. sezon składa się z 24 odcinków, a każdy z nich to nowe wyzwanie i niezapomniana historia, którą jest pisana razem z bohaterami. Pełen pozytywnych zmian i nadziei „Nasz nowy dom” od 6 marca w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie!

Wyzwania i wzruszenia
We wrześniu 2013 roku w miejscowości Rudnik po raz pierwszy padły słowa „Wyremontujemy Wasz dom!”. Do tej pory metamorfozom poddano 300 domów i mieszkań, ale potrzebujących wciąż jest wiele, dlatego ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, aby dotrzeć z pomocą do nowych miejsc i odmienić życia rodzin w trudnej sytuacji. Widzowie mogą spodziewać się kolejnych niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, m.in. charytatywnego koncertu Danzela i Eli Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach. Każdy odcinek jest pełen wyzwań i wzruszających momentów.

Metamorfoza całego życia
Wizyta Eli Romanowskiej i ekipy spełnia marzenia rodzin o bezpiecznym i przytulnym domu. Odmieniona zostaje nie tylko przestrzeń, ale również życie samych bohaterów, gdyż celem programu jest nie tylko stworzenie nowych ścian, ale także budowanie silnych fundamentów pod przyszłość rodzin. Oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, skupimy się na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową, wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie.

Ekipa w 22. sezonie
W nowym sezonie z remontami mierzy się uwielbiana przed widzów drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz oraz dwójka kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program prowadzi Ela Romanowska.

Nasz nowy dom od 6 marca w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat