2023-12-14

Nowa piosenka w czołówce „Ewa gotuje”. Prezent na jubileusz

Wyjątkową niespodziankę z okazji 500. odcinka przygotował mąż Ewy Wachowicz. Prowadząca podzieliła się z fanami jednym z sekretów, zdradzając, że jej kulinarny show zyskał nową oprawę. Stało się to za sprawą Sławomira Kowalewskiego, który napisał dla żony i... zaśpiewał piosenkę otwierającą jubileuszowy odcinek „Ewa gotuje”. Posłuchaj utworu przed premierą!

500 wspólnych obiadów
W sobotę 16 grudnia o godz. 10:10 w Polsacie emisja 500. odcinka „Ewa gotuje”. Emisja pierwszego odcinka miała miejsce pod koniec grudnia 2007 roku, a w programie mogliśmy zobaczyć, co nasza Miss szykuje na Wigilię. Za Ewą Wachowicz lata pracy, setki praktycznych porad i tysiące sprawdzonych przepisów. Prowadząca postanowiła podzielić się z fanami sekretami przygotowań do jubileuszowego wydania programu i dlatego zabrała widzów w kulisy produkcji, ujawniając jedną z niespodzianek.

Nowość w programie
W wideo Ewa Wachowicz pokazuje studio, gdzie montowany jest jej autorski program. Zdradza też, że okazji pięćsetnego odcinka dostała w prezencie nową muzykę do czołówki. Już na wstępie jubileuszowego wydania „Ewa gotuje” utwór „Jak w niebie”. Za słowa, muzykę i wykonanie odpowiada Sławomir Kowalewski. Autor jest dziennikarzem radiowym i muzykiem, a prywatnie mężem Ewy Wachowicz. W wideo można przedpremierowo posłuchać tego utworu.

  

Specjalne wydanie
Co jeszcze czeka widzów w 500. odcinku? Dużym zaskoczeniem jest czołówka, czyli wprowadzenie do audycji. Specjalnie na tę okazję powstało bowiem intro zmontowane z ujęć, które zostały wybrane z odcinków zrealizowanych przez Ewę Wachowicz i jej ekipę w ciągu ponad 16 lat! Ale czołówka to nie wszystko. Program różni się od dotychczasowych, ponieważ potrawy poprzedzą zdjęcia nagrane w czasie realizacji (tak zwane „making of”). Będzie więc można podejrzeć nieco tajników telewizyjnej kuchni - innymi słowy zobaczyć, przepis na rekordowy polski kulinarny show.

„Ewa gotuje” - zobacz odcinek 500:

Ewa gotuje w sobotę o godz. 10:10 w Telewizji POLSAT.

Wszystkie sezony programu Ewa gotuje oglądaj online na polsatboxgo.pl.