2023-12-05

Piotr Mróz zdradza swój sposób na zimę. Gorące fotki aktora!

Gwiazda serialu „Gliniarze” spędza wolny czas między sezonami na plaży w Egipcie. Z fanami na Instagramie podzielił się zdjęciami dokumentującymi to, jakim rozrywkom się oddaje. Jego opalenizna z pewnością będzie widoczna, kiedy ponownie zjawi się na planie zdjęciowym jako Kuba Roguz. Co o upalnych wakacjach z narzeczoną Piotr Mróz zdradza w postach w sieci?

Prosto w słońce
Jeszcze niedawno chwalił uroki jesiennej aury, a teraz aktor pokazuje zdjęcia z egipskiego kurortu Marsa Alam. Już same fotki wiele mówią o zajęciach w czasie urlopu i mimo że posty są oszczędne w słowach, to hashtagi przekazują w telegraficznym skrócie to, na czym mijał mu czas. Nurkowanie i snorkelling w towarzystwie żółwi to główne atrakcje turystyczne miejsca, które wybrał na urlop. Była też okazja do wyprawy na pustynię na quadach, bo oprócz sportu, motoryzacja to jedna z pasji aktora.

W dobrym towarzystwie
Ale w wyjazdach najważniejsze nie jest to, dokąd się jedzie, ale z kim. Piękne romantyczne zdjęcie, opatrzone opisem „Grunt to patrzeć w tym samym kierunku” zdradza, że Piotr Mróz wybrał odpowiednią osobę. Na urlopie towarzyszyła mu narzeczona, modelka Agnieszka Wasilewska. Jak zapowiada aktor, mimo że urlop dobiegł końca, to jeszcze przez jakiś czas będzie przypominał sobie o nim, wrzucając słoneczne zdjęcia.

Wszystkie sezony serialu Gliniarze oglądaj online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat