2023-12-04

Wiesław Nowobilski: Rodzinna atmosfera wśród gwiazd stacji

Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” na planie klipu „Święta marzeń”. Wiesław Nowobilski w specjalnej rozmowie zdradza, jak wyglądała praca nad nowym teledyskiem i aranżacją utworu znanego już widzom Polsatu. Czy mężczyzna zaczął już przygotowania do Bożego Narodzenia? Jakie obowiązki należą do niego w trakcie tego wyjątkowego czasu?

Relacja z planu
Wiesław Nowobilski opowiada, jak wyglądały przygotowania do nagrań utworu i teledysku „Święta marzeń”. - Panuje tutaj iście świąteczna atmosfera. Jak się wchodzi do studia, to tak, jakby były święta. Między nami jest rodzinna atmosfera, także czuję się wspaniale - podkreśla mężczyzna odpowiedzialny za kierowanie pracami remontowymi w programie „Nasz Nowy Dom”.

Jeszcze chwila...
- Jeszcze nie przygotowujemy się do świąt. Jest jeszcze trochę za wcześnie - mówi Wiesław Nowobilski pytany o sytuację w domu. Kiedy nadejdzie czas, ma jednak określone zadania. - Bardziej tym żona się zajmuje, bo ja jestem cały czas w rozjazdach. Staram się być tydzień przed świętami, żeby jej pomóc. Pomagamy wszyscy, i dzieci, i wnuki. Wokół domu trzeba zrobić porządki - komentuje kierownik budowy. W wywiadzie z POLSAT.PL ujawnia, że jego ulubione potrawy wigilijne to zupa rybna, barszcz czerwony i karp. Co jeszcze mówi o Bożym Narodzeniu? Co chciałby znaleźć pod choinką?

  

„Święta marzeń 2023” - zobacz teledysk:

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat