2023-12-04

Michał Koterski: Z tej piosenki płynie przekaz pełen miłości

Aktor serialu „Pierwsza miłość” o specjalnym utworze „Święta marzeń”. Michał Koterski wziął udział w nagraniach świątecznej piosenki Polsatu. W specjalnym wywiadzie dla POLSAT.PL zdradza, w jaki sposób spędzi Boże Narodzenia w tym roku. Mówi również, co chciałby znaleźć pod choinką. Zobacz wideo!

Plejada znanych osobistości
Michał Koterski był jednym z uczestników nagrania nowej wersji utworu i klipu „Święta marzeń”. - Będą gwiazdy Polsatu: artyści, aktorzy, prezenterzy. Myślę, że będziemy się super bawić. Z tej piosenki i tego teledysku płynie taki miłosny przekaz - mówi aktor serialu „Pierwsza miłość”. Premierę zaplanowano na 6 grudnia 2023 roku, tuż po Mikołajkowym Bloku Reklamowym.

Grudniowy wyjazd
W rozmowie z POLSAT.PL aktor ujawnia, jak spędzi Boże Narodzenie. - W tym roku prawdopodobnie, bo nigdy nie można wszystkiego być pewnym, będziemy spędzać święta za granicą, w Nowym Jorku. Jedziemy z promocją mojej książki - zapowiada Michał Koterski. Nie ukrywa, że wyjazd będzie nie lada gratką dla całej jego rodziny. - Kroczymy śladami filmu „Kevina sam w domu”, który co roku jest w Polsacie. Chcemy te miejsca pokazać naszemu sześcioletniemu synowi Fryderykowi. Ta magia świat udzieli się, nie tylko w polskim, ale i w amerykańskim stylu - komentuje.

Listy do Świętego Mikołaja
Michał Koterski opowiada także, w jaki sposób syn podchodzi do Bożego Narodzenia. - Staramy się dbać o to, żeby jednak w tego Mikołaja wierzył jak najdłużej. Żeby ta magia świąt i to, co dziecko ma w sobie najcenniejszego, czyli dziecinną wyobraźnię, pielęgnować i rozwijać - mówi. O jakim prezencie marzy sam aktor? - Może to zabrzmieć dosyć nieoryginalnie, ale chciałbym znaleźć pod choinką święty spokój. Wszystko mam i naprawdę grzechem byłoby narzekać - odpowiada aktor serialu „Pierwsza miłość”.

  

„Święta marzeń 2023” - zobacz teledysk:

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat