2023-12-04

Koncert świąteczny rodziny Bocellich tylko w Polsacie

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia widzowie Polsatu mogą obejrzeć koncert z najpopularniejszymi utworami bożonarodzeniowymi. W podróż po świecie pełnym melancholii i nastrojowej muzyki zapraszają światowej sławy tenor Andrea Bocelii wraz ze swoimi utalentowanymi dziećmi: synem Matteo i córką Viginią. Wzruszający i pełen magicznych momentów koncert rodziny Bocellich to obowiązkowa pozycja wśród świątecznych hitów stacji. Emisja w poniedziałek 25 grudnia od godz. 19:20.

Rodzina znakomitych artystów
Andrea Bocelli to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie, a jego głos rozpozna chyba każdy, kto choć raz usłyszał „Time To Say Goodbye” czy „Vivo per lei” (tłum.: „Żyję dla niej”). W ślady słynnego tenora poszli także jego dwaj synowie: Amos i Matteo oraz Virginia. Pierwszy z potomków jest znakomitym pianistą i akompaniatorem. Młodszy syn Matteo, podobnie jak jego ojciec, oczarowuje wspaniałym głosem. Muzyka towarzyszy również jedynej córce Andrei. Dziewczynka od najmłodszych lat śpiewa i gra na pianinie.

Repertuar koncertu
Słynna włoska rodzina zaśpiewa najpopularniejsze utwory bożonarodzeniowe, między innymi znane wszystkim „Feliz Navidad”, „Joy To The World” czy chwytające za serce „Over The Rainbow”. To gwarancja wyjątkowego i niezapomnianego wieczoru!

Koncert świąteczny rodziny Bocellich w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, w poniedziałek 25 grudnia od godz. 19:20 w Polsacie.

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat