2023-12-03

Ewa Wachowicz i Mateusz Gessler razem w programie

Wspólne gotowanie dwójki kulinarnych ekspertów. Takie rzeczy tylko w Polsacie! W przedświątecznym czasie kucharze mają dużo pracy, ale też dużo przyjemności z gotowania potraw, które cieszą całe rodziny. Prowadząca program „Ewa gotuje” łączy więc siły z szefem „Hell’s Kitchen”, aby przygotować bożonarodzeniowe potrawy. Trzy specjalne odcinki już od 9 grudnia.

Gwiazdkowe gotowanie
Przed świętami Ewa Wachowicz tradycyjnie pomaga widzom przygotować się do nich w kuchni. Proponuje tradycyjne potrawy i dania w nowych odsłonach, które trafią na stół w Wigilię i Boże narodzenie. Nie inaczej jest w tym roku. Aż trzy ostatnie odcinki tego sezonu programu „Ewa gotuje” są poświęcone takim właśnie przepisom. W menu między innymi zupy rybna i grzybowa, pieczyste, bigos i piernik.

Para w kuchni
W tym wyzwaniu gospodynię programu wspiera w tym roku znakomity restaurator i szef kuchni Mateusz Gessler, znany widzom z programów „Hell’s Kitchen” i „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”. Jak potoczy się współpraca tej pary? Co zaproponuje widzom gość programu? Odcinki z udziałem kuchennego mistrza w każdą przedświąteczną sobotę, 9, 16 i 23 grudnia 2023 roku. Zapraszamy!

Ewa gotuje w sobotę o godz. 10:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat