2023-12-02

Mikołajkowy Blok Reklamowy: Zobacz kulisy realizacji spotu

Gwiazdy Polsatu świetnie bawiły się podczas nagrań do jubileuszowej akcji. Na planie pojawiło się aż dwudziestu Mikołajów, były góry prezentów, akrobacje na linach, renifery, sanie i wspaniała świąteczna atmosfera. Mamy galerię fotek z realizacji filmów promujących charytatywne wydarzenie, organizowane dla podopiecznych Fundacji Polsat. Mikołajkowy Blok Reklamowy w środę 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

Z okazji dwudziestolecia akcji w spocie pojawia się aż dwudziestu Mikołajów - temu prawdziwemu towarzyszy 19 gwiazd znanych widzom z ekranów. Lejce w dłonie ujął prezenter wielu produkcji Polsatu, Krzysztof Ibisz, któremu w saniach towarzyszy prowadząca „Ninja Warrior Polska” Karolina Gilon. Towarzyszył im prowadzący program „Jesteśmy dla dzieci” Bartosz Kwiatek.

Za załadowanie sań prezentami odpowiadali między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski, Robert Janowski, Wiesław Nowobilski, Maciej Rock i Oskar Cyms, czyli ulubieńcy widzów z popularnych programów stacji.

Atmosfera na planie obudziła we wszystkich świąteczny nastrój, a dzięki zabawkom Robert Janowski odnalazł w sobie dziecko. Z czułością tulił reniferka, który we wszystkich wywoływał pozytywne emocje.

Zajmujący się zazwyczaj poważnymi wiadomościami Jarosław Gugała, również mógł sobie pozwolić na odrobinę luzu, pozując do zdjęć z polsatowskimi Mikołajami.

Niektórzy z nich, dokazując na planie, próbowali przełamać świąteczny nastrój. Gotowi do żartów Maciek Rock i Ilona Krawczyńska pokazali bardziej mroczne oblicze.

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” miał okazję do zupełnie nowego doświadczenia. Latał niczym superbohater, chociaż na zdjęciach z planu widać jeszcze podtrzymujące go bezpiecznie linki, które w spocie oczywiście magicznie znikają.

Gwiazdy korzystając z pięknych dekoracji i strojów dokumentowały tę wyjątkowo przyjemną pracę i dzieliły się nią w mediach społecznościowych.

Najważniejsza była jednak ciepła, serdeczna i przyjacielska atmosfera na planie, która zjednoczyła gwiazdy Polsatu. Zarówno te, które zazwyczaj nie pracują razem, jak i te, które łączą obowiązki zawodowe, jak Wiesław Nowobilski z Elą Romanowską.

Efekty pracy radosnej grupy prezenterów, aktorów, dziennikarzy i uczestników programów i seriali Polsatu, to seria spotów promujących Mikołajkowy Blok Reklamowy 2023.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Mikołajkowy Blok Reklamowy w środę 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl