2023-12-01

Patryk Cebulski: Pomagam jako Mikołaj, ale i jako zwykły widz

Aktor mówi POLSAT.PL o udziale w akcji i zaprasza na Mikołajkowy Blok Reklamowy. Znany jest widzom z seriali „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Kuchnia”, „Lombard. Życie pod zastaw”, a od jesieni 2023 roku również „Pierwsza miłość” oraz jako uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zimą 2023 roku Patryk Cebulski jest Mikołajem w jubileuszowym spocie akcji i zachęca, aby oglądać Polsat 6 grudnia o godz. 18:45.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Czarodziejska pomoc
To już 20. edycja akcji wspierającej podopiecznych Fundacji Polsat. Dlaczego jest wyjątkowa według Patryka Cebulskiego? - Po pierwsze mamy dwudziestą rocznicę Mikołajkowego Bloku Reklamowego, a po drugie, oglądając go naprawdę pomagamy chorym dzieciom - mówi aktor. - Wiem, że to jest magia, to niesamowite i ja również do końca tego nie rozumiałem, do momentu aż się tutaj znalazłem - podkreśla w rozmowie z POLSAT.PL.

Przyjemne z pożytecznym
A jak to naprawdę działa? W przypadku Patryka Cebulskiego i innych gwiazd Polsatu pomoc jest dwustronna. - Ja i inni ambasadorowie akcji uczestnicząc w tym przedsięwzięciu, tu na planie, ale przede wszystkim jako widzowie Polsatu, realnie pomagamy, bo każda złotówka, którą reklamodawcy płacą za ten blok reklamowy, jest rzeczywiście przekazywana w stu procentach dla chorych dzieci. Będąc tutaj, dobrze się bawimy i jednocześnie pomagamy - wskazuje.

Mikołajkowy Blok Reklamowy w środę 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

  

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl