2023-11-10

20. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Fani oceniają zmiany

Jubileuszowy sezon, a w nim niespodzianki. Co sądzą o nich sympatycy programu? Dziewiętnastą edycję muzycznego show wygrał Kuba Szmajkowski. Na zakończenie finału ogłoszono, że „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę Telewizji POLSAT. Na scenie pojawią się uczestnicy, którzy mieli już okazję brać udział w produkcji. Jacy artyści powinni wrócić według fanów? Sprawdź komentarze internautów!

The best of the best
Po zakończeniu 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ogłoszono, że program wróci na antenę. Jubileuszowa edycja będzie różniła się od poprzednich. - To będzie coś wyjątkowego, czyli „The best of the best of #TTBZ!”. Na scenie finaliści poprzednich edycji. Najlepsi z najlepszych! Będzie się działo - napisano w komunikacie w mediach społecznościowych.

Uczta nad ucztami
Fani metamorfoz są zachwyceni pomysłem. „Ale super”, „Ale czad!”, „Nie mogę się doczekać”, „No i to jest to, na co myślę, że wszyscy fani tego programu czekali od dawna” - komentują internauci. Z wielką radością typują również gwiazdy, które ich zdaniem powinny pojawić się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz drugi. Wśród nazwisk najczęściej padają: Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Czadoman, Danzel, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Oskar Cyms i Adam Strycharczuk. Jakie są Wasze typy?

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo