2023-11-05

Karolina Gilon podsumowuje jesień w Polsacie i Czwórce

Prezenterka „Ninja Warrior Polska” i gospodyni „Love Island. Wyspa miłości” o zakończonych sezonach programów. Czy to sportowe emocje na najwyższym poziomie, czy żar uczuć na rajskiej wyspie, widzowie zawsze mogli liczyć na niezawodną Karolinę Gilon. Jak jesień 2023 wyglądała oczami prowadzącej obie przebojowe produkcje Polsatu i Czwórki?

Gorąco od wrażeń
Ramówka zaoferowała wiele nowości, a także kolejne sezony ulubionych programów i seriali. Jaka to była jesień dla Karoliny Gilon? - Dość letnia, wakacyjna, bo jesienią byłam cały czas na Wyspie miłości - śmieje się. A jak ocenia tę edycję „Love Island”? - Sezon był pełen emocji. Bardzo dużo się działo! - wspomina.

Antenowe hity
Mimo że spędzała jesień w tropikalnym raju, intensywnie pracując nad randkowym show, Karolina Gilon oglądała też Polsat. - Śledziłam inne programy. Oczywiście nasz „Ninja Warrior Polska”, który był pełen emocji, ale też inne programy i uważam, że jesteśmy the best. Polsat team rules! - chwali kolegów i jesienną ofertę stacji.

Co dalej?
Po powrocie do Polski gwiazda wpadła w wir zajęć, między innymi przygotowań do Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Później poza sezonem planuje urlop, ale już myśli o kolejnych zawodowych wyzwaniach. - I nie jest tajemnicą, że widzimy się znów wiosną, w dziewiątym sezonie „Love Island” - zachęca do oglądania.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat