2023-10-05

„Rafi”: Pełna humoru i magii historia wielkiej przemiany

Zabawny serial metafizyczno-obyczajowy z doskonałą obsadą. W roli głównej Paweł Domagała, któremu partnerują m.in. Danuta Stenka i Olaf Lubaszenko. Historia niepokornego lekkoducha to 10 odcinków, podczas których bohater z pomocą postaci z zaświatów zmienia swoje życie na lepsze. Serial zrealizowany został na zlecenie Telewizji Polsat. „Rafi” od 6 października tylko w Polsat Box Go. Kolejne odcinki będą publikowane w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam na polsatboxgo.pl i w aplikacji Polsat Box Go.

O czym jest serial „Rafi”?
Główny bohater serialu „Rafi” to typowy lekkoduch - kradnie, kłamie, na co dzień naciąga rzeczywistość i ludzi. Pewnego dnia ulega wypadkowi i trafia w zaświaty. Nową szansę na lepsze życie daje mu Bóg (Olaf Lubaszenko), który zakłada się z Diabłem (Piotr Rogucki), czy do 33. urodzin bohater wyjdzie na prostą. Od tego momentu Rafiemu na co dzień towarzyszy postać z zaświatów imieniem Krystyna (w tej roli Danuta Stenka), która daje mu zadania do wykonania. Krystyna pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Prowadząc z nim inteligentne rozmowy, z dużą dozą błyskotliwego humoru, motywuje go do zmiany.

Produkcja na poprawę nastroju
„Rafi” jest produkcją metafizyczno-obyczajową, na którą składają się magiczna historia, wybitni aktorzy i dialogi pełne humoru. - To serial wdzięczny do oglądania, z różnym poczuciem humoru. Napełni widzów nadzieją i da energię do życia - mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli i współpomysłodawca scenariusza produkcji.

Wywiad z Pawłem Domagałą, pomysłodawcą i odtwórcą głównej roli Rafiego w programie „PrzeVoDnik”

Metafizyka i walka dobra ze złem
Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz, twórca takich tytułów jak m.in. „Szczęścia chodzą parami” czy „Chemia”. - „Rafi” to połączenie świata duchowego ze światem realnym, ze światem ludzi. To pytania gdzie jest dobro, gdzie jest zło i odpowiedzi na nie. Są tu zwroty akcji, przezabawne dialogi, plejada gwiazd, wyjątkowe, inteligentne, abstrakcyjne poczucie humoru - mówi Bartosz Prokopowicz.

Zobacz relację z premiery serialu

Twórcy serialu
W obsadzie „Rafiego” znalazło się mnóstwo gwiazd, w tym pomysłodawcy produkcji: Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała oraz Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt. Za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Producentem serialu jest TFP.

Oglądaj relację z planu zdjęciowego serialu

Specjalna piosenka
„Rafi” jest promowany utworem o tym samym tytule z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim.

Pakiet Polsat Box Go Premium
Pakiet Polsat Box Go Premium, do którego trafi serial „Rafi” to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek.

Serial „Rafi” od piątku 6 października tylko w Polsat Box Go.

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat