2023-09-24

„Teściowie” - odcinek 8: Huczne otwarcie z niespodziankami

Warsztat samochodowy „Lolka” rozpoczyna działalność, a podczas uroczystej ceremonii Dorota poznaje wybrankę brata. Zanim zdąży się otrząsnąć z szoku, jej mąż Roman doznaje zawału serca. Lekarze stawiają sensacyjną diagnozę. A co u młodych? Andżelika i Lucjan ciężko znoszą swoje rozstanie. „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Sztuka negocjacji
Zenon pilnie szuka kupca na swoją halę po dojrzewalni bananów. Okazuje się, że poważnie zainteresowany jest... „Lolek”. Brat Doroty chce kupić od niego obiekt pod swój warsztat samochodowy. Jednak ustalenie warunków sprzedaży nie jest takie łatwe...

Cierpienia młodych
Lucek wyznaje rodzicom, że Andżelika z nim zerwała. Dorota stara się podnieść go na duchu, natomiast Roman jest nieczuły. Rozstanie przeżywa także jego dziewczyna, która nie może liczyć na wielkie wsparcie matki. W końcu Ledwoń proponuje spotkanie, podczas którego młoda Nagórska kombinuje, żeby nie przeprosić „za bardzo”. Czy jej się to udaje?

Wielkie zamieszanie
Warsztat samochodowy „Lolka” nosi nazwę „Pati” na cześć jego nowej miłości. Ona też jest matką chrzestną nowego miejsca pracy. W dniu uroczystego otwarcia Dorota dowiaduje się, kim jest narzeczona jej brata. W zamieszaniu Roman dostaje zawału serca. Okazuje się, że cierpi na bardzo rzadką chorobę. Lekarze stawiają niezwykłą diagnozę.

„Teściowie” - zobacz odcinek 8:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat