2023-09-18

Doda na prezydenta! Artystka sprawdza, co trzeba zrobić

Pomysł przyjaciółki Oliwii przypada do gustu gwieździe reality show Polsatu. Za jej namową dochodzi do spotkania z konstytucjonalistą, który opowiada o wymogach formalnych oraz prawach i obowiązkach głowy państwa. Co na to Dorota Rabczewska? Zobacz wideo z fragmentem trzeciego odcinka. „Doda. Dream Show” w poniedziałek o godz. 20:05.

Dobry pomysł?
Przyjaciółka Dody Oliwia uważa, że Doda jest stworzona do rzeczy wyższych. Ludzie ją kochają, więc po zakończeniu kariery powinna zająć się jakąś specjalną działalnością. - Powinnaś wsiąść na jakiś poważny stołek - mówi i proponuje prezydenturę.

Zbieżność dat
Doda i Oliwia spotykają się z dr Kamilem Stępniakiem, aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, żeby zostać prezydentem. Na początek dowiadują się od konstytucjonalisty, ze najbliższe wybory odbędą się w 2025 roku. - Stara, jesteśmy umówione wtedy na lifting! - przypomina sobie Doda.

Jak wygląda życie prezydenta?
Dorota Rabczewska i jej przyjaciółka pytały o prawa prezydenta, ale także czy w Pałacu Prezydenckim są rolety, czy można tam zrobić remont i czy obowiązuje dress code? Dodatkowo Oliwia chciała się dowiedzieć, czy Doda będzie miała „dodolot”.

  

Jak wyglądało spotkanie Dody z konstytucjonalistą? Co jeszcze wydarzyło się w trzecim odcinku „Doda. Dream Show”? Odpowiedź w poniedziałek 18 września o godz. 20:05 w Polsacie

„Doda. Dream Show” - zobacz odcinek 3:

  

Doda. Dream Show w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat