2023-09-18

Ciąża z jacuzzi? Kontrowersyjne teorie Dody w „Dream Show”

Rozmowa gwiazdy z przyjaciółką przybiera zaskakujący obrót. Dorota Rabczewska spędza czas z Oliwią, która pociesza ją w trudnym dla niej czasie. Rozważania na temat planowanego relaksu zmierzają w niespodziewanym kierunku. Co jeszcze dzieje się w trzecim odcinku reality show o przygotowaniach do serii wymarzonych koncertów? „Doda. Dream Show” w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Potrzebny relaks
Doda przyznaje, że nie jest w najlepszej formie psychicznej. Jej przyjaciółka Oliwia próbuje pocieszą ją najlepiej, jak umie. Dziewczyny odpoczywały kilka dni na Cyprze. Po powrocie nadal spędzają czas razem. Po wyczerpujących obradach sztabu, Oliwia zaplanowała dla Dody czas relaksu.

Uwaga na jacuzzi?!
Jadąc samochodem dziewczyny prowadzą żartobliwą rozmowę. - Pójdziemy sobie na spa, pójdziemy do jacuzzi, może jakiś obiad dobry zjemy... - proponuje Oliwia. - A nie sądzisz, że oni wszyscy sikają do jacuzzi? Ja nie sądzę, żeby oni wymieniali tam wodę - wypala nagle Doda. Co mówi dalej o teoriach związanych z zajściem w ciążę? Zobacz fragment trzeciego odcinka!

  

„Doda. Dream Show” - zobacz odcinek 3:

Doda. Dream Show w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat