2023-09-16

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”: Co w drugim odcinku?

Kabaret K2 gościem specjalnym w niedzielnym paśmie Polsatu. Na scenie także gospodarze, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Zdolni i Skromni. W tej odsłonie show zabawne premierowe skecze oraz niecodzienny postulat... „Doda na prezydenta!”. O co chodzi? Drugi odcinek trzeciej edycji programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w niedzielę o godz. 20:00.

W obronie spraw najważniejszych
Kabaret Moralnego Niepokoju proponuje skecze „Malarstwo Matejko-Stańczyk”, „Ty wszystko gubisz” z udziałem Marty Podobas, a także kultowy już tekst pt. „Ekolodzy”. Z kolei skecz o wymownym tytule „Z Andrzejem na nartach - Policja” to już prawdziwa jazda bez trzymanki! Prezydent RP próbuje przemówić do polskiej policji, która stoi na straży... no właśnie czego? A może raczej kogo? Jak radzi sobie w tej sytuacji i czy towarzystwo pierwszej damy pomaga mu w trudniej sytuacji?

Gość specjalny
Kabaret K2, jak na początek września, zabiera widzów do szkoły na jedną z ciekawszych lekcji. Czy jednak wszystko czego uczy się w szkole młodzież jest czarne lub białe? Odpowiedź może zaskakiwać. A może właśnie wcale nie...

Polak płakał jak oglądał
Mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej to zawsze ogromne wydarzenie. Podczas takich spotkań często można dostać zawału lub rozstroju nerwowego albo nawet umrzeć na atak serca. Dlatego ważne, aby w pogotowiu było zawsze... pogotowie. Tym razem we wspólnym skeczu z udziałem Kabaretu Młodych Panów oraz Agaty Wątróbskiej.

Co jeszcze w drugim odcinku?
W występie pt. „Dobry posiłek” artyści kabaretowi zaglądają do szpitalnego talerza pacjentów. W cyklu „Śmieciowe Rozmowy - Choinka” odpowiedź na pytanie, co można znaleźć na śmietniku. „Spin Doktorzy - Konfederacja” to natomiast szybkie spojrzenie na elitę polityczną. Tym razem pod lupą Kabaretu Młodych Panów i Kabaretu K2.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat