2023-09-16

Jakub Zdrójkowski ze swoją dziewczyną w serialu Polsatu!

Aktorska para w obsadzie hitowej produkcji. Po tym jak widzowie Polsatu mogli zobaczyć ich razem w programie „Ninja Warrior Polska”, Jakub Zdrójkowski dołącza do obsady serialu „Pierwsza miłość”. Główny wątek jego bohatera splata się z losami postaci, w którą wciela się dziewczyna aktora, Justyna Zielska. Oto ich pierwsze wspólne zdjęcia z planu!

„Pierwsza miłość”: Kogo gra Jakub Zdrójkowski?
Aktor kreuje rolę Mikołaja. To przyrodni brat Filipa (Dominik Smaruj), który przyjeżdża do Wrocławia z matką po tym, jak ta dowiedziała się o jego wypadku. Rodzeństwo szczerze się nie znosi. Filip nie może patrzeć na radosnego i zabawnego brata. Miki to chłopak, któremu - jak sądzi - wszystko się udaje. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i lubiany jest królem życia. Zakochuje się w Jolce (Justyna Zielska), ale dziewczyna go ignoruje. Nie poddaje się i żeby się do niej zbliżyć, zatrudnia się w Barbarianie. Szturmem zdobywa sympatię wszystkich w kultowej knajpce.

W jakiej roli występuje w serialu Justyna Zielska?
Dziewczyna Jakuba Zdrójkowskiego od trzech lat jest w obsadzie hitowej produkcji Polsatu. Początkowo grała koleżankę ze szkoły Tomka Żukowskiego (Oskar Wojciechowski), syna Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a później jego dziewczynę, Jolkę Tomczak. Córka Fabiana (Tomasz Oświeciński) jest niepokorna, zbuntowana i ma zły wpływ na chłopaka. Tomek i Jolka przeżyli już niejeden kryzys swojego związku. Bliscy chłopaka nie przepadają za nią...

Prywatna para razem na planie serialu. Jak potoczą się losy ich postaci?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.