2023-09-14

„Przyjaciółki”: Ważne ostatnie słowa Zuzy do najbliższych

To już przegrana walka, czas na pożegnanie. Jak przebiega to bolesne spotkanie? Zuza Markiewicz rozmawia z przyjaciółkami, które przyjeżdżają do Berlina. Moc wspomnień i wzruszające chwile przy łóżku kobiety. Co czuje każda z dziewczyn i co chora chce przekazać im w tych ostatnich chwilach? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Ostatnie chwile
Przerażone widokiem wyniszczonej chorobą przyjaciółki Inga, Anka i Patrycja zatrzymują się w pół kroku po wejściu do jej pokoju.
- Hej laski, ale wyglądacie. Chodźcie do mnie, można mnie dotknąć. Niesamowite, że tu jesteście - ledwo mówi chora.
- Zuza, dlaczego ty nam nie powiedziałaś? Co? - krzyczy zrozpaczona Patrycja.
- Ciii... Pati, choć tu... Macie nie ryczeć, nie za bardzo. Może potem... A potem macie być szczęśliwe, macie tańczyć, podróżować, kochać... Obiecujecie? - mówi Markiewicz. Nawet zbliżająca się śmierć nie może sprawić, by pełna energii i empatyczna Zuzka przestała być sobą. - Wiecie, nie boję się i niczego nie żałuje. Fajnie było, nie! - stwierdza, próbując wspierać swoim podejściem pozostałe dziewczyny. Jak sobie poradzą bez niej?

Siła uczucia
Zżyte razem od czasów szkolnych Inga, Anka i Patrycja, nie wyobrażają sobie życia bez ukochanej przyjaciółki. Jak wpłynie na nie tak trudne doświadczenie? Czy będą dla siebie wystarczającym wsparciem? 

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 256:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial