2023-09-13

Zobacz dom Magdy z „The Real Housewives. Żony Warszawy”

Jego efektowne wnętrza można oglądać w programie. Dowiedz się o nim więcej i zwróć uwagę na udogodnienia i luksusy, które spełniły marzenia bohaterki show. Jaki styl panuje w domu i jakie pomieszczenia i elementy robią największe wrażenie? Zobacz zdjęcia, a samą posiadłość podziwiaj w odcinkach „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 20:05 w Polsacie.

Sekrety rezydencji
Dom Magdaleny Pyć-Leszczuk pojawił się w pierwszym odcinku „The Real Housewives. Żony Warszawy”. Widać go także w drugim i kolejnych. Magda przyjmuje tu koleżanki z programu i bardzo chętnie pokazuje posiadłość, czemu trudno się dziwić. 550-metrowa rezydencja w warszawskiej dzielnicy Bielany robi wrażenie. Leży niemal w lesie, tuż przy naturalnym parku. Nowoczesna bryła jest idealnie wkomponowana w leśne otoczenie, a elegancki ogród łączy się z lasem poprzez „sekretną furtkę”. O ogród urządzony według idei „do odpoczynku, nie do pracy” dba automatyczna, cicha kosiarka pracująca z przerwami dziesięć godzin dziennie. W ogrodzi jest też jaccuzzi.

Nietypowa historia projektu
Dom, w którym Magda z rodziną mieszka od dwóch i pół roku, jest spełnieniem jej marzeń. Zobaczyła go kiedyś w jednej z gazet i zapragnęła w takim zamieszkać. Kiedy rodzina podjęła decyzję o przeprowadzce z podwarszawskiej miejscowości do stolicy, mąż Magdy, Paweł, odnalazł architekta i poprosił o niemal identyczny projekt, jedynie z niewielkimi poprawkami.

Efektowne ściany
Wnętrze utrzymane jest w ulubionym przez całą rodzinę stylu luksusowego hotelu. Jednym z założeń było, aby nigdzie w domu nie pozostawić nagich ścian. I tak się stało, nawet w garażu na ścianach jest specjalna okładzina. Poza tym we wnętrzach dominują lustra i kamień. Paweł sprowadził około dwadzieścia ton włoskiego marmuru, aby wykończyć wszystko zgodnie ze swoim gustem. Na piętrze pomieszczenia utrzymane są w tym samym stylu. Dominuje czerń, biel, beże i złote wykończenia

Luksusowa kuchnia
Na dole, w salonie połączonym z kuchnią i jadalnią, wiszą dwa imponujące żyrandole. Jeden z nich przechodzi z samej góry przez klatkę schodową. Te wyjątkowe lampy stworzone zostały z egipskich kryształów. Jeden składa się z 780 linek, drugi z 280. Każdy z nich waży około 90 kilo. Spektakularnym elementem czarnej kuchni jest podświetlana ściana z jasnego brazylijskiego onyksu. System ukrytych za kamienną płaszczyzną żarówek wzorowany jest na rozwiązaniach stosowanych w reklamie i może służyć bez wymiany wiele lat.

Przede wszystkim porządek
Na piętra prowadzą białe schody. Korytarze wyłożone są kremową wykładziną, dlatego na kolejne poziomy nie wchodzi się w butach. Środkowa kondygnacja domu to sypialnie 10-letniego syna Marka, 17-letniej córki Hani oraz Magdy i Pawła, a także ogromna garderoba pani domu. Magda i Paweł zgodnie twierdzą, że to właśnie garderoba, a raczej brak miejsca do przechowywania, stał się jednym z głównych pretekstów do przeprowadzki. Oboje lubią porządek i czystość, dlatego w domu praktycznie nic nie leży na wierzchu.

W garderobie
Ogromne wrażenie robi sięgający sufitu regał pełen markowych szpilek i kolekcja torebek. Jednym z ulubionych modeli Magdy jest słynna Lady Dior, wylansowana przez księżnę Dianę. „Świadoma Bogini” ma ich kilka w różnych rozmiarach. W pokoju Hani znalazło się wymarzone przez nią białe łózko z baldachimem. W obszernej łazience wyłożonej kamieniem wisi imponujący kryształowy żyrandol. Każdy z domowników ma własną łazienkę i garderobę.

Miejsce do pracy
Na najwyższym piętrze znajduje się otwarta przestrzeń służąca za pokój dzienny i gabinet Magdy i Pawła. Oprócz dwóch zwróconych do siebie biurek jest tu też ogromna, wygodna kanapa, telewizor i taras z widokiem na ścianę lasu. Pokój udekorowany został pamiątkami Pawła z podróży - po studiach w szkole morskiej przez sześć lat pływał jako nawigator na statkach handlowych. Teraz mąż „Świadomej Bogini” zajmuje się zarządzaniem projektami. Wiedzę i doświadczenie, jakie zdobył w pracy, wykorzystał przy budowie domu.

Najnowsze rozwiązania
Budowa trwała zaledwie rok i trzy miesiące. Budynek jest wbrew pozorom łatwy w utrzymaniu, wyposażony w klimatyzację i centralny odkurzacz. Fotowoltaika i kolektor słoneczny do podgrzewania wody to tylko niektóre z zastosowanych ekologicznych rozwiązań. Dom jest inteligentny, zdalnie można sterować światłem i temperaturą, drzwi wejściowe otwierają się na odcisk palca domowników.

Bezpieczny azyl
O to, by miłość, dobro i dostatek nigdy nie opuściły tego miejsca, zadbała sama Magda. Wraz ze specjalistką od energii kamieni dobrała i umieściła w różnych miejscach domu minerały, które mają ustrzec domowników przed niepowodzeniami, zapewnić im zdrowie, miłość, bogactwo i szczęście. Kamienie wmurowane są w różne elementy konstrukcyjne budynku. To oczywiście niejedyne zabezpieczenie domu Magdy i Pawła przed nieszczęśliwymi zdarzeniami. Posiadłość wyposażona jest także w najnowocześniejszy alarm i monitoring.

  

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 2:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat