2023-09-12

Ekskluzywne „Żony Warszawy” zadają szyku na wyścigach

Kolejne spotkania owocują serią dram i konfliktów między bohaterkami show. Dochodzi do eskalacji sporu między Żonami, ale nie brakuje też zwykłych uszczypliwości i przytyków. Czy to rejs katamaranem, czy sekcja VIP na wyścigach, panie prześcigają się w próbach wyróżnienia się i zdominowania towarzystwa. Zobacz, jak się prezentują w „polskim Ascott”.

Ostra wymiana zdań
Panie zacieśniają znajomość, jadąc do Sopotu. Przyjemny w założeniu rejs katamaranem kończy się ostrą wymianą zdań między Moniką a Basią. - Pamiętam palącą nienawiść w oczach Moniki - twierdzi ta druga. O co poszło i które z pań biorą w obronę każdą ze stron?

Moda na wyścigi
Aby zmienić nastrój i poprawić humory panie oddają się luksusowej rozrywce, idą na wyścigi konne na sopocki hipodrom. Aby nikt nie miał wątpliwości, że podziwiać konie przyszły prawdziwe damy, Żony Warszawy zadbały o odpowiednie stroje. Okazuje się jednak, że inni nie przestrzegają reguł elegancji. - Jaki kraj, takie Ascott - podsumowuje Magda, która na hipodrom przyszła w fantazyjnym fascynatorze zakupionym w Londynie.

Szokująca kreacja
Absolutną furorę robi Monika Żochowska w obszernej falbaniastej zielonej sukni z fascynatorem w kształcie olbrzymiego srebrnego żuka. Nie sposób oderwać od niej oczu!

Pozostałe panie również wyróżniają się z tłumu, nawet wśród gości sekcji VIP. - Wyglądamy ekskluzywnie, a jednocześnie jakby nas wszystkie poj…ło - kwituje to Anita, wyrastająca na mistrzynię ciętej riposty programu, która swoją kreację wzorowała na Beyoncé.

Czy według tej znawczyni mody Sara wykazała się wystarczającą fantazją stroju na wyścigi?

Zobacz też, jak w „polskim Ascott” prezentuje się będąca w centrum konfliktu z Moniką Basia.

Jak potoczy się dalej konflikt między dwoma obozami Żon? Odpowiedź w kolejnych odcinkach!

  

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat